logoVulcan1

KO KATOWICE

Środa, 28 Czerwiec 2017

ORLIK

Nasza baza sportowa zapewnia możliwość utrzymania zdrowia i kondycji przez cały rok oraz zajęć fizycznych prowadzonych na wysokim poziomie. Poza dwiema salami gimnastycznymi, siłownią i boiskiem do plażowej piłki siatkowej, w naszej szkole działa wielofunkcyjny kompleks boisk sportowych typu „Orlik”.

LATEM – gry zespołowe (koszykówka, piłka ręczna, piłka nożna, siatkówka), ZIMĄ – lodowisko – nawet gdy nie masz na czym jeździć – tylko dla uczniów naszej szkoły łyżwy do wypożyczenia na miejscu – BEZPŁATNIE w ramach lekcji wychowania fizyczego.

Biały Orlik - lodowisko przy Palcu Papieskim czynne jest w godzinach:

• poniedziałek – piątek:          800 - 1500 zajęcia dla uczniów w ramach lekcji wychowania fizycznego

1600 – 2100 boiska dostępne dla mieszkańców miasta

• sobota, niedziela i święta:  1000 - 2100 boiska dostępne dla mieszkańców miasta

Przerwa techniczna - konserwacja lodu: 1500 - 1600.

Przychodząc na ślizgawkę należy zabrać ze sobą swoje łyżwy.

Udanej zabawy !!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Dla ocieplenia nastrojów polecamy obejrzenie galerii zdjęć z zawodów, turniejów oraz zajęć z wychowania fizycznego:

ZAJĘCIA NA ORLIKU TO ŚWIETNA ZABAWA !!!

szkola bez przemocy

logoVulcan