logoVulcan1

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

NA ROK SZKOLNY 2015/16:

GIM6PLAKAT 2015

1.  „Małe formy teatralne”- zajęcia dla uczniów uzdolnionych aktorsko i literacko.
  2.  „Warsztaty dziennikarskie” - zajęcia dla uczniów, którzy podejmą się redagowania szkolnej gazetki
  3.  Sprawdź, jakie posiadasz predyspozycje językowe - zajęcia z językowe.
  4. Pozalekcyjny kurs języka angielskiego.
  5. „Scrable” - rozwijanie umiejętności językowych uczniów.
  6.  „Klub filmowy” - zajęcia warsztatowe i wyjazdowe dotyczące kinematografii Polskiej, Europejskiej i światowej.
  7.  „Klub Europejski” - zajęcia dotyczące kultury, tradycji krajów Unii Europejskiej, oraz jej struktur.
  8. „Ekonomia na co dzień” - zajęcia dotyczące podstawowych pojęć z ekonomii i ich wykorzystania w praktyce i w życiu codziennym.
  9. „Klub matematyczno - techniczny” - zabawy z geometrią (haft strukturalny, orgiami).
  10. „Młody odkrywca” - ciekawe zajęcia z fizyki
  11. „Biologia w chemii, chemia w biologii”- zajęcia warsztatowe i wyjazdowe pokazujące wzajemne przenikanie się, uzupełnianie obydwu dziedzin nauki.
  12. „Klub Włóczykij” - weekendowe zajęcia wyjazdowe do ciekawych miejsc w regionie najbliższej okolicy.
  13. "SKS" - dla dziewcząt piłka nożna i koszykowa, SKS dla chłopców piłka nożna zajęcia na sali gimnastycznej i orliku.
  14.  „Chileaders” - zajęcia taneczne dziewcząt.
  15.  „Białe szaleństwo” - klub narciarski, organizacja wyjazdów na narty, (z możliwością darmowej nauki jazdy na nartach od podstaw prowadzonej przez naszych instruktorów narciarskich).
  16.  „Zabawy z nitką” - nauka haftowania, szydełkowania, robienia na drutach.
  17. "Wolontariat" - współpraca z PCK, Bankiem Żywności, Domem Małego Dziecka i Domem Pomocy Społecznej.
  18. "Krąg biblijny" – przygotowanie do konkursów o tematyce religijnej.

W roku szkolnym 2015/16 proponujemy naukę

w klasach o profilach ogólnych.

szkola bez przemocy

logoVulcan