logoVulcan1

dbi

KO KATOWICE

Środa, 16 Sierpień 2017

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

w roku szkolnym 2016/17

 

NAZWISKO

I IMIĘ

NAUCZYCIELA

NAZWA ZAJĘĆ TERMIN SALA
Ułanowska Anna Spotkania z fizyką ŚR. 15.30-16.15 112
Mucha Ewa

Zajęcia dodatkowe

Przygotowanie do egz.

PN. 13.45-14.30

PT. 13.45-14.30

223

223

Adamczyk Joanna

Zajęcia PPP

 

Koło z j. polskiego

Erasmus+

PON. 8.00-8.45

ŚR. 13.45-14.30

ŚR. 14.40-15.25

PON. 14.40-15.25

228

228

228

228

Adamczyk Joanna

Tomaszewska-Stachura Kamilla

Koło filmowe WT. 14.40-15.25 228
Bąk Agnieszka

Koło wolontariatu

Rozmowy doradcze

WT. 13.30-14.30 221
Chmielarz Bożena

Koło propedeutyczne

G Koło historyczne

WT. 14.40-15.25

CZW. 13.45-14.30

105

105

Czarnecka Elżbieta Zajęcia wyrównawcze CZW. 13.45-14.30 211
Ćwiertnia  Dorota

Koło z j. polskiego

Zajęcia PPP

Koło turystyczne „Włóczykij”

WT. 14.40-15.25

PT. 14.40-15.25

Wyjazdowo-weekendowe

229
Danielewska Anna

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia wyrównawcze

CZW. 14.40-15.25

PT. 13.45-14.30

202

202

Domańska Renata Zajęcia dodatkowe kl. Ic CZW. 13.45-14.30 223
Ficińska Aldona

Koło matematyczne

Zajęcia wyrównawcze

CZW. 14.30-15.25

CZW. 13.45-14.30

222

222

Firut Monika

Koło j. niemieckiego

Erasmus+

CZW. 14.40-15.25

CZW. 15.30-16.25

Jęz.

Jęz.

Galewska Marta

Erasmus+

Zajęcia dodatkowe

WT. 12.45-13.30

CZW. 13.45-14.30

207

207

Gawlik Agnieszka SKS dziewcząt

ŚR. 14.40-16.00

Sala gim.
Kubik Adam Koło recytatorskie WT. 13.45-14:30 Bibl.
Kukulska Małgorzata

Koło teatralne

Przygotowanie do egz.

PT. 13.45-14.40

PT. 14.40-15.25

208

208

Maślanka-Kowalczyk Monika Erasmus + ŚR. 13.45-14.30 207
Mazur Marcin SKS chłopców CZW. 15.15-16.30 Sala gim.
Mazur Iryna Koło z j. rosyjskiego WT. 14.40-16.00 Jęz.
Nowak Urszula SKS dziewczęta -gry zespołowe WT. 14.40-16.15 Sala gim.
Paruzel Małgorzata

Koło fizyczne/zajęcia wyr.

Koło turystyczne „Włóczykij”

PON. 14.40-15.25

Wyjazdowo-weekendowe

112
Peplińska Agnieszka Zajęcia wyrównawcze PT. 13.45-14.30 Jez.
Piotrowska Magdalena Przygotowanie do egz. CZW. 13.45-14.30 113
Skołubowicz Beata Koło biologiczne

PON. 7.05-7.50

ŚR. 13.45-14.30

123

123

Tomaszewska-Stachura Kamilla Koło z j. angielskiego WT. 14.40-15.25 227
Turniak Jolanta

Zajęcia mat.-chemiczne

Koło chemiczne

PT. 13.45-14.30

ŚR. 14.40-15.25

121

121

Wybraniec Barbara Koło geograficzne ŚR. 14.40-15.25 201
Wójcik Teresa Koło geograficzne

ŚR. 14.40-15.25

104

104

Wylot Mariola Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne ŚR. 13.45-14.30 230
Żaak Dagmara Projekt Erasmus+ CZW. 14.40-15.25 105

szkola bez przemocy

logoVulcan

nauczyciel z klasa

55464.3

Joomla templates by Joomlashine