logoVulcan1

KO KATOWICE

Czwartek, 20 Lipiec 2017

WYJAZD REKREACYJNY DO SIANOŻĘTÓW 2015

W dniach 24.05 - 30.05.2015 uczniowie klas drugich przebywali na wyjeździe śródrocznym w Sianożętach. Wyjazd obfitował w atrakcje.

Pierwszą przygodę przeżyliśmy już w podróży, która trwała niespodziewanie długo. Mimo kilku przesiadek w późnych godzinach nocnych udało nam się dotrzeć na miejsce. Potem było już tylko lepiej. Nawet pogoda nam sprzyjała. Mieliśmy niemałą frajdę jadąc kolejką do latarni w Gąskach, gdzie z wysokości mogliśmy podziwiać panoramę zachodniego wybrzeża. Kolejną atrakcją był wyjazd do Kołobrzegu. Zwiedziliśmy oceanarium zachwycając się różnorodnością fauny i flory morskiej. Widzieliśmy ratusz, katedrę, port, molo i miejscową latarnię. Następnego dnia relaksowaliśmy się na kręgielni i basenie, a chętni mogli skorzystać z siłowni na świeżym powietrzu. Najwięcej wrażeń dostarczył park linowy, w którym nawet najwięksi twardziele odczuli dreszcz emocji. Czas wolny urozmaicony był plażowaniem, rywalizacją w konkursie na najciekawszą rzeźbę z piasku, wspólnym grillowanie i dyskoteką.

Droga powrotna minęła nam już bez niespodzianek. zadowoleni i pełni miłych wspomnień czekamy na kolejny wyjazd.

WYJAZD REKREACYJNY DO SIANOŻĘTÓW 2014

W dniach 24.05.2014 – 30.05.2014 r. uczniowie naszej szkoły, pod opieką p. Joanny Adamczyk, Aldony Ficińskiej, Kamilli Tomaszewskiej – Stachury i Małgorzaty Paruzel, spędzili wspaniały czas na wyjeździe rekreacyjnym nad morzem w Sianożętach. Oprócz plażowania i gier sportowych na świeżym powietrzu, uczestnicy brali udział w całodniowej wycieczce do Kołobrzegu, do wojskowego Bastionu i do kręgielni. Humory wszystkim dopisywały, pogoda, choć zmienna, sprawiła, że wróciliśmy wypoczęci i opaleni.

szkola bez przemocy

logoVulcan