*œświetlica

"Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta"

Listopad powoli zbliża się do końca, a my uczniowie klasy IB już myślimy o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia. W sobotni poranek 27.XI.2010 wspólnie z wychowawcą Barbarą Siwek i naszymi rodzicami pojechaliśmy do Pracowni Artystycznej "ARMAR" w Krakowie.   Na kilka godzin przenieśliśmy się do kolorowej krainy świątecznych ozdób choinkowych. Podczas wizyty w pracowni dowiedzieliśmy się jak wygląda ręczne formowanie szkła, poznaliśmy tajemnice dekorowania (malowanie, zdobienie brokatem, flokowanie) szklanych ozdób choinkowych.  Specjalną atrakcję stanowiły warsztaty plastyczne dot. malowania bombek. W sali "Brzoskwiniowej" pod okiem profesjonalnych dekoratorek mieliśmy możliwość własnoręcznego wykonania niepowtarzalnych ozdób choinkowych.  Doskonale bawili się również nasi rodzice, którzy w sali "Czekoladowej" tworzyli swoje własne "cacka".  Warsztatom towarzyszył cudowny nastrój zbliżających się świąt.  Z Pracowni Artystycznej "ARMAR" zabraliśmy nie tylko nasze bombki własnoręcznie pomalowane, lecz również niezapomniane wrażenie wspólnie przeżytych chwil.

Kraków 27.11.2010 Kraków 27.11.2010 Kraków 27.11.2010 Kraków 27.11.2010 Kraków 27.11.2010 Kraków 27.11.2010 Kraków 27.11.2010 Kraków 27.11.2010