* higienistka

- warunki

Po raz kolejny uczniowie klasy III B wspólnie z wychowawcą Barbarą Siwek dnia 22.03.2013 r. odwiedzili Sosnowieckie Centrum Sztuki w Sosnowcu. Obejrzeliśmy wystawę TRADYCJE ZMARTWYCHWSTANIA. Poznaliśmy historię Zmartwychwstania Pańskiego. Mieliśmy okazję zobaczyć wykonane tradycyjnymi technikami pisanki, kraszanki, różnorodne palmy oraz inne świąteczne zwyczaje pielęgnowane przez wieki na polskiej ziemi.

Wzięliśmy również udział w warsztatach plastycznych pt. "Wielkanocna girlanda". Wykonaliśmy piękne ozdoby wielkanocne, które będą zdobiły nasze domy w okresie świąt.

III b w Sosnowieckim Centrum Sztuki - marzec 2013 III b w Sosnowieckim Centrum Sztuki - marzec 2013