* œświetlica

04 czerwca 2014 r. w Domu Oświatowym Biblioteki Śląskiej w Katowicach odbył się koncert muzyki klasycznej dla dzieci, współorganizowany z Instytucją Promocji i Upowszechniania Muzyki Silesia.

Wycieczka do Katowic miała na celu zachęcenia najmłodszych do uprawiania wędrówek pieszych i poznawania kraju, okolicy miejsca zamieszkania oraz pobliskich miast. Podczas wycieczek pieszych uczniowie zdobywają punkty, które uprawniają je do zdobycia srebrnej odznaki "SIEDMIOMILOWE BUTY". Odznaka jest doskonałym narzędziem do zaszczepiania turystycznych pasji wśród najmłodszych.

Ib w Bibliotece Śląskiej Ib w Bibliotece Śląskiej Ib w Bibliotece Śląskiej Ib w Bibliotece Śląskiej Ib w Bibliotece Śląskiej Ib w Bibliotece Śląskiej