* œświetlica

Dnia 02.10. 2014 uczniowie klasy II B po raz kolejny wyruszyli na wycieczkę. Tym razem wspólnie z wychowawcą Barbarą Siwek odwiedzili park im. Jacka Kuronia w Kazimierzu Górniczym.

Podczas wycieczki pieszej uczniowie zdobywali punkty, które uprawniają je do zdobycia srebrnej odznaki "SIEDMIOMILOWE BUTY". Park w Kazimierzu Górniczym jest nam już znany. Teraz odwiedziliśmy go jesienią, kiedy przyroda przywdziewa kolorowe szaty. Jednocześnie poszukiwaliśmy Brzydkiego Kaczątka. Zamiast Niego zobaczyliśmy piękne kaczki krzyżówki podczas zabawy, kąpieli oraz lotu.

Do szkoły wróciliśmy z darami jesieni: kasztanami, żołędziami i kolorowymi liśćmi. A jak wygląda park przykryty, puchową, śnieżną kołderką?