- strona główna
- kontakt
- o szkole
 * wizja absolwenta
    SP 46

 * świetlica
 * biblioteka
   zobacz nowości
 * orlik
 * "Lokalny
Animator Sportu"

 * pedagog
 * opieka medyczna
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- Rada Rodziców
 * warunki
     ubezpieczenia

 * wniosek o duplikat
     świadectwa

 * wniosek o duplikat
    legitymacji szkolnej

- statut
- sprawdzian
- galeria
- zapisy do klasy pierwszej
- uroczystości i wydarzenia szkolne
- plan lekcji
- kalendarz roku
   zebrania,
   konsultacje

- programy nauczania
- podręczniki
- konspekty
- koła przedmiotowe
- samorząd
   uczniowski
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczki
- szkolna gazeta   "Kleks"


  WAŻNE LINKI

MEN


CKE


OKE Jaworzno


Portal
edukacyjny


Dzień bezpiecznego internetu


Nasza przychodnia


Program profilaktyczny
"Nie pal przy mnie proszę"






Sosnowiecki klub karate








ROK SZKOLNY 2015/2016
ROK SZKOLNY 2014/2015
ROK SZKOLNY 2013/2014
ROK SZKOLNY 2012/2013
ROK SZKOLNY 2011/2012
ROK SZKOLNY 2010/2011
ROK SZKOLNY 2009/2010
ROK SZKOLNY 2008/2009
ROK SZKOLNY 2007/2008
ROK SZKOLNY 2006/2007
ROK SZKOLNY 2005/2006
ROK SZKOLNY 2004/2005
ROK SZKOLNY 2003/2004
ROK SZKOLNY 2002/2003
ROK SZKOLNY 2001/2002


ROK SZKOLNY 2015/2016

Klasa VI a, wychowawca: mgr Agnieszka Gawlik

1. Bartkowski Jakub
2. Będkowska Paulina
3. Brylewska Emilia
4. Chylak Jacek
5. Doliński Marek
6. Dróżdż Kamil
7. Gliwa Filip
8. Gruca Mikołaj
9. Hanarz Wiktoria
10. Hrabia Aleksandra
11. Jankowski Maksymilian
12. Jureczko Zuzanna
13. Kosowski Michał
14. Krawczyk Mateusz
15. Lipowa Sandra
16. Lubarski Mateusz
17. Maj Piotr
18. Maszczyk Monika
19. Niezgoda Klaudia
20. Pastuszka Wiktoria
21. Romański Jakub
22. Skiba Weronika
23. Supernak Jakub
24. Wawro Julia
25. Wulkner Kamila
26. Zeman Maciej
27. Szwaja Nicola
Absolwenci 2016
powrót
Klasa VI b, wychowawca: mgr Elżbieta Czarnecka

1. Bieniek Tomasz
2. Cok Natasza
3. Dziedzic Kacper
4. Izdebska Maja
5. Janosz Julia
6. Kilan Konrad
7. Korżak Marcin
8. Kozioł Wojciech
9. Kucharzyszyn Wiktor
10. Kudela Weronika
11. Kukulski Jakub
12. Michalski Marcel
13. Pszczółkowski Adrian
14. Ranosz Maja
15. Segieta Marcel
16. Strycharczyk Jakub
17. Ślacan Piotr
18. Warzecha Kinga
19. Wałaszkiewicz Marta
20. Wilk Jakub
21. Wilk Karolina
22. Wojciechowska Paulina
23. Żak Wiktor
24. Żelazko Szymon


Absolwenci 2016
powrót




ROK SZKOLNY 2014/2015

Klasa VI a, wychowawca: mgr Magdalena Piotrowska

1. Balicka Natalia
2. Dziurowicz Klaudia
3. Furman Kamil
4. Herbik Jakub
5. Jaźwiec Paulina
6. Kociara Kacper
7. Kubicka Weronika
8. Kudela Szymon
9. Kusy Kamila
10. Mazik Karolina
11. Nogaj Paulina
12. Pechta Julia
13. Robak Kamila
14. Rubik Mikołaj
15. Stefańczyk Magdalena
16. Tynda Dawid
17. Warszawski Oskar
18. Wróbel Pamela
19. Żbik Kamil
Absolwenci 2015
powrót
Klasa VI b, wychowawca: mgr Halina Siudyka

1. Dalak Grzegorz
2. Gajdziszewski Wiktor
3. Gałuszewski Michał
4. Golec Gabriela
5. Jarzęcka Paulina
6. Jesień Kinga
7. Koźmiński Dawid
8. Kret Adam
9. Kwiecień Jessica
10. Niemczewska Karolina
11. Pasternak Dawid
12. Peroń Piotr
13. Piotrowicz Liwia
14. Różycki Igor
15. Rudzka Aleksandra
16. Skoczylas Jakub
17. Tarnowski Marcel
18. Ufniarska Brygida
19. Wawro Mateusz
20. Wilczyńska wiktoria
21. Znój Alkesandra


Absolwenci 2015
powrót




ROK SZKOLNY 2013/2014

Klasa VI a, wychowawca: mgr Barbara Wybraniec

1. Berger Michał
2. Będkowska Nicola
3. Chabior Adrian
4. Czerniak Karolina
5. Dobrowolski Michał
6. Kaleta Wiktoria
7. Kopeć Dawid
8. Krzywański Dariusz
9. Lechowicz Jakub
10. Michoń Mateusz
11. Nawalkowska Paulina
12. Olszyńska Alicja
13. Pastecka Julia
14. Rosa Jakub
15. Sacha Łukasz
16. Szram Klaudia
17. Wałaszkiewicz Szymon
18. Warzecha Angelika
19. Wącław Julia
20. Węglarski Maciej
21. Wiśniewski Patryk
22. Woźniak Maja
23. Wójcik Kinga
24. Zagurba Kamil
Absolwenci 2014
powrót
Klasa VI b, wychowawca: mgr Anna Danielewska

1. Adamczyk Dawid
2. Chylak Krzysztof
3. Dragunowicz Daria
4. Gałuszewska Aleksandra
5. Gorlewicz Kacper
6. Gwadera Julia
7. Hłond Zuzanna
8. Klich Karolina
9. Kobierski Jakub
10. Kobuszko Wojciech
11. Łada Wiktoria
12. Molenda Monika
13. Niedziela Gabriela
14. Orłowski Karol
15. Pałucka Karolina
16. Pogoda Sonia
17. Słomska Oliwia
18. Służałek Marta
19. Suwalski Patryk
20. Tarka Klaudia
21. Wardyniec Aleksandra


Absolwenci 2014
powrót




ROK SZKOLNY 2012/2013

Klasa VI a, wychowawca: mgr Bożena Lysko

1. Doliński Łukasz
2. Frączak Karolina
3. Gałysa Konrad
4. Jarzęcka Julia
5. Jelonkiewicz Rafał
6. Kurasiewicz Tomasz
7. Kurbiel Oliwia
8. Lasoń Kacper
9. Lichota Paweł
10. Łysak Natalia
11. Mosioł Zuzanna
12. Niedziela Karol
13. Odroń Aleksandra
14. Pacioch Karol
15. Pazera Sebastian
16. Piątkowski Michał
17. Radwan Maciej
18. Repich Patryk
19. Sarnecki Kacper
20. Skomiał Aleksandra
21. Tykałowicz Adrian
22. Wiatr Jakub
23. Wlaźlik Filip
24. Wójcik Kinga
25. Znój Weronika

Absolwenci 2013
powrót


Klasa VI b, wychowawca: mgr Agata Skowrońska

1. Bodzioch Bartłomiej
2. Galot Karolina
3. Garncarz Marcin
4. Karlik Wiktoria
5. Kiczyński Marcin
6. Krawczyński Damian
7. Lelicki Paweł
8. Łaskawiec Adela
9. Małysz Maciej
10. Miś Szymon
11. Popek Kamil
12. Przecherka Sylwia
13. Przybylska Martyna
14. Reczek Artur
15. Roch Julia
16. Rogala Paulina
17. Różycka Olga
18. Rudzki Jakub
19. Służałek Katarzyna
20. Sojka Kinga
21. Stachurska Patrycja
22. Tułak Konrad
23. Włódyka Wiktoria
24. Woliński Dominik

Absolwenci 2013
powrót
Klasa VI c, wychowawca: mgr Elżbieta Czarnecka
trener: Grzegorz Bąk


1. Bednarczyk Adrian
2. Durnaś Patryk
3. Dziurka Dominik
4. Gałek Patryk
5. Ganda Marcel
6. Janicki Roman
7. Klich Jakub
8. Kołda Iwo
9. Kujon Artur
10. Kulawik Patryk
11. Kulig Jakub
12. Kumor Konrad
13. Michałczyk Filip
14. Pawlik Jakub
15. Pluta Dominik
16. Polak Jan
17. Sodel Maciej
18. Sosnowski Adam
19. Wylot Jakub
20. Zacharski Oskar

Absolwenci 2013
powrót


ROK SZKOLNY 2011/2012

Klasa VI a, wychowawca: mgr Katarzyna Gwoździk

1. Bartkowski Kacper
2. Dittrich Daniel
3. Florczyk Małgorzata
4. Gałuszewski Paweł
5. Gaweł Piotr
6. Głowa Aleksander
7. Grys Gabriela
8. Kardynał Patryk
9. Radzięda Nicole
10. Skoczylas Szymon
11. Sowa Sebastian
12. Synowiec Anna
13. Szady Adrian
14. Szopiński Jakub
15. Szymanek Marek
16. Trześniewski Paweł
17. Wiatr Mateusz
18. Woźniak Daria


Absolwenci 2012
powrót


Klasa VI b, wychowawca: mgr Małgorzata Wiórkowska

1. Berger Ada
2. Bromboszcz Michał
3. Denisiuk Magdalena
4. Dudała Sebastian
5. Kotnis Dominika
6. Kurkowski Kamil
7. Łukasik Adam
8. Masternak Robert
9. Mrozik Daniel
10. Pierzchała Dominika
11. Pszczółkowska Julia
12. Relidzińska Adrianna
13. Rosół Paula
14. Sacha Paulina
15. Satora Kamil
16. Skorus Justyna
17. Starzyńska Angelika
18. Starzyński Damian
19. Woźniak Martyna
20. Wójcik Karolina
21. Wójcik Natalia
22. Zając Weronika


Absolwenci 2012
powrót
Klasa VI c, wychowawca: mgr Halina Siudyka

1. Borda Mateusz
2. Czarny Robert
3. Kamiński Adrian
4. Kawalec Grzegorz
5. Kuszka Dawid
6. Małysz Alicja
7. Perczak Sabina
8. Piwońska Aleksandra
9. Rarata Krystian
10. Sikora Sylwia
11. Słomski Patryk
12. Strózik Natalia
13. Tokarczyk Olga
14. Witoszyńska Natalia
15. Załęcki Dominik


Absolwenci 2012
powrót


ROK SZKOLNY 2010/2011

Klasa VI a, wychowawca: mgr Barbara Wybraniec

1. Apostolski Mateusz
2. Chwiejczak Natalia
3. Fira Aleksander
4. Gwadera Kamil
5. Jelonkiewicz Ada
6. Jóźwik Jeremi
7. Jóźwik Natalia
8. Korżak Michał
9. Kowalska Michalina
10. Kowska Klaudia
11. Krzeszewski Arkadiusz
12. Kuchna Anna
13. Panas Piotr
14. Pastuszka Oskar
15. Pawlik Daniel
16. Pułaski Oskar
17. Rzempołuch Kamil
18. Staszowska Paula
19. Świcarz Elżbieta
20. Tułak Oliwier
21. Wojciechowski Jakub
22. Zawadzka Magdalena
23. Żabicka Paulina


Absolwenci 2011
powrót


Klasa VI b, wychowawca: mgr Anna Danielewska

1. Atłas Filip
2. Będkowski Radosław
3. Czernik Stefan
4. Ćwiertnia Gabriela
5. Dorobisz Julia
6. Dziura Paweł
7. Galot Hubert
8. Gąsiorek Julia
9. Gidel Radosław
10. Hanarz Mateusz
11. Jarkowski Iwo
12. Kirzanowska Patrycja
13. Kłosek Aleksander
14. Łabuzek Natalia
15. Majewska Justyna
16. Nowak Adrian
17. Olszyński Gabriel
18. Pańko Wiktoria
19. Pietras Mateusz
20. Szczepanik Bartłomiej
21. Szczepanik Monika
22. Tokarczyk Szymon
23. Tyka Paulina
24. Waler Marta
25. Wasiak Marlena
26. Wróbel Mateusz


Absolwenci 2011
powrót


ROK SZKOLNY 2009/2010

Klasa VI a, wychowawca: mgr Małgorzata Polak

1. Bończak Kamil
2. Chrostek Adam
3. Dębski Jakub
4. Gewald Michał
5. Kajda Natalia
6. Kominiarczyk Aleksandra
7. Krawętkowski Dariusz
8. Kula Piotr
9. Łabuz Aleksandra
10. Łata Damian
11. Łukowiec Martyna
12. Miksa Eryk
13. Miśta Michał
14. Mysłek Aleksandra
15. Pagacz Wiktor
16. Pocheć Sebastian
17. Pokrywa Michalina
18. Rydzek Magda
19. Urbański Marcin
20. Węglarski Mateusz
21. Zdybał Bartłomiej


Absolwenci 2010
powrót


Klasa VI b, wychowawca: mgr Monika Maślanka-Kowalczyk /
mgr Marta Galewska


1. Bąk Marta
2. Bęben Klaudia
3. Buczyńska Magdalena
4. Dubas Dawid
5. Dybich Sybilla
6. Frączak Natalia
7. Gajda Maciej
8. Kamińska Roksana
9. Kopeć Katarzyna
10. LichotaDawid
11. Marczewska Justyna
12. Nogaj Mateusz
13. Sacha Damian
14. Samborski Dawid
15. Stach Robert
16. Styblińska Małgorzata
17. Szkliniarz Kamila
18. Wiśniewski Jakub
19. Woźniak Paweł
20. Wójcikowska Karolina
21. Wysocki Damian


Absolwenci 2010
powrót
Klasa VI c, wychowawca: mgr Elżbieta Czarnecka

1. Brylewska Paulina
2. Czernik Aleksandra
3. Gwoździk Paulina
4. Hrabia Anita
5. Jagiełło Oskar
6. Kłosowicz Justyna
7. Kowalski Miłosz
8. Kozińska Emilia
9. Krąż Małgorzata
10. Kruk Kinga
11. Kuca Aleksandra
12. Kwaśnik Artur
13. Kwiecień Karolina
14. Sakwa Karol
15. Siwicki Mateusz
16. Staszowski Dominik
17.Wach Angelika
18. Warszawski Krystian
19. Wiórkowska Klaudia
20. Wojewoda Konrad
21. Wojnar Kalina
22. Wójcik Paulina


Absolwenci 2010
powrót




ROK SZKOLNY 2008/2009

Klasa VI a, wychowawca: mgr Halina Siudyka

1. Baran Aleksandra
2. Barcińska Paulina
3. Charasim Artur
4. Chruściel Jakub
5. Giemza Angelika
6. Głusek Patryk
7. Korcińska Monika
8. Musialik Natalia
9. Nogajczyk Wiktoria
10. Pieklak Agnieszka
11. Pietrzyk Kinga
12. Półczyński Piotr
13. Sieruga Karolina
14. Skupień Przemysław
15. Sojka Dominika
16. Stachowicz Mateusz
17. Woźniak Artur


Absolwenci 2009
powrót


Klasa VI b, wychowawca: mgr Małgorzata Wiórkowska

1. Bełza Karolina
2. Będkowski Adrian
3. Bodzioch Kamila
4. Garncarz Mateusz
5. Godzisz Dominika
6. Grodzicki Daniel
7. Hołody Michał
8. Jóźwiak Marta
9. Kaleta Agnieszka
10. Maj Magdalena
11. Molenda Andrzej
13. Piotrowski Mariusz
14. Piszcz Damian
15. Płonka Katarzyna
16. Płonka Mateusz
17. Rucka Daria
18. Stefańska Weronika
19. Szopa Dorota
20. Wójcik Aleksandra
21. Załęcki Bartosz


Absolwenci 2009
powrót
Klasa VI c, wychowawca: mgr Magdalena Szczerbowska/
mgr Halina Kościk


1. Czubala Aleksandra
2. Dittrich Damian
3. Giecewicz Alicja
4. Górnicki Maciej
5. Gwóźdź Marlena
6. Jurecki Mateusz
7. Kozioł Klaudia
8. Kwaśniewski Paweł
9. Kwiecień Katarzyna
10. Lacheta Michał
11. Maciąg Michał
12. Mularczyk Adrianna
13. Ramos Natalia
14. Rolka Dawid
15. Skomiał Adrian
16. Szafrański Łukasz
17. Szkudlarek Klaudia
18. Tyszkiewicz Karolina
19. Zawiska Agata


Absolwenci 2009
powrót




ROK SZKOLNY 2007/2008

Klasa VI a, wychowawca: mgr Bożena Lysko

1. Adamczak Justyna
2. Bednarz Martyna
3. Borowiecki Przemysław
4. Chojnacka Aleksandra
5. Czapla Wojciech
6. Dłubała Damian
7. Dudziak Aleksandra
8. Gucał Piotr
9. Idziak Paulina
10. Kardynał Dominika
11. Kuca Dagmara
12. Kuchna Tomasz
13. Łuczak Anna
14. Matyśkiewicz Aleksandra
15. Matyśkiewicz Marta
16. Odrzywołek Wiktoria
17. Rydzek Anna
18. Sobieraj Paulina
19. Tkaczyk Mateusz
20. Wojciechowska Patrycja
21. Zarzycki Miłosz
22. Mijas Zuzanna


Absolwenci 2008
powrót


Klasa VI b, wychowawca: mgr Anna Danielewska

1. Bałtrukiewicz Paulina
2. Chmielewski Wojciech
3. Dybich Weronika
4. Gajdziszewski Damian
5. Gawlik Aleksander
6. Grześka Jakub
7. Jesień Łukasz
8. Kozina Adrian
9. Lasoń Oskar
10. Łukaszyk Anna
11. Madej Jakub
13. Musiał Patrycja
14. Pietrzyk Magdalena
15. Różyc Norbert
16. Skotniczy Kamil
17. Smok Kamil
18. Szkudlarek Paweł
19. Wysocki Mateusz
20. Zyguła Klaudia

Absolwenci 2008
powrót
Klasa VI c, wychowawca: mgr Barbara Wybraniec

1. Adamczyk Kaja
2. Cybulski Daniel
3. Fudała Natalia
4. Hłond Bartosz
5. Janasik Adam
6. Jusiel Paulina
7. Kaleta Renata
8. Kamińska Sara
9. Kołodziej Kamil
10. Kosowska Adrianna
11. Kurkowska Ewelina
12. Makles Daniel
13. Olewińska Paulina
14. Osipiak Adrianna
15. Rybacka Agata
16. Skorus Dawid
17. Smędzik Marta
18. Waler Łukasz
19. Wójcik Paulina


Absolwenci 2008
powrót




ROK SZKOLNY 2006/2007

Klasa VI a, wychowawca: mgr Jolanta Gałęza-Terelak

1. Białczyk Maciej
2. Bujoczek Filip
3. Czernik Bartosz
4. Czyż Krzysztof
5. Gwóźdź Malwina
6. Jodełka Daria
7. Kamionka Jakub
8. Kantor Monika
9. Kozińska Natalia
10. Krumpholz Laura
11. Kuc Gabriela
12. Kuca Karolina
13. Ławnicka Karolina
14. Pietrzak Kamil
15. Piwońska Paulina
16. Szastak Magdalena
17. Tokarczyk Kinga
18. Trela Bartosz
19. Węgrzyński Krzysztof
20. Wójcik Konrad
21. Żmiejko Kamila


Absolwenci 2007
powrót


Klasa VI b, wychowawca: mgr Elżbieta Czarnecka

1. Dadzibug Julia
2. Dymowska Roksana
3. Gajoch Kamil
4. Gierczak Patrycja
5. Horoń Adelina
6. Hrabia Izabela
7. Jurek Klaudia
8. Kłosowicz Robert
9. Kolmasiak Konrad
10. Krąż Aleksandra
11. Kuchna Łukasz
12. Lewandowski Marcin
13. Łakomiec Małgorzata
14. Mazur Dariusz
15. Owczarski Paweł
16. Pielka Michał
17. Soczek Aleksandra
18. Sputo Marta
19. Strugaru Angelika
20. Struzik Katarzyna
21. Szopa Karolina
22. Szydłowski Tomasz
23. Tutaj Marcin
24. Zimna Adrianna


Absolwenci 2007
powrót


ROK SZKOLNY 2005/2006

Klasa VI a, wychowawca: mgr Halina Siudyka

1. Bajor Karol
2. Bargieł Kamil
3. Bromboszcz Beata
4. Bugaj Paweł
5. Cegielska Ewa
6. Jakubowska Agnieszka
7. Kalinowski Patyk
8. Kempa Ewelina
9. Kociara Karolina
10. Krupa Julia
11. Łągiewka Samanta
12. Maj Marcin
13. Marzęcki Michał
14. Piotrowska Ewelina
15. Polak Damian
16. Ryński Norbert
17. Sochacka Paulina
18. Szaramowicz Marta
19. Szczerba Sylwia
20. Tokarz Aneta
21. Tyka Kamila


powrót


Klasa VI b, wychowawca: mgr Małgorzata Wiórkowska

1. Durniewicz Sandra
2. Dusza Karolina
3. Gleń Olimpia
4. Karecińska Agnieszka
5. Klimek Szymon
6. Kopczyński Karol
7. Kot Paweł
8. Kozioł Karolina
9. Małek Marzena
10. Marczewska Justyna
11. Molęda Patryk
12. Moń Aleksandra
13. Mysłek Michał
14. Myślak Radosław
15. Niedzielski Marcin
16. Pakuła Weronika
17. Pal Katarzyna
18. Piszcz Magdalena
19. Radej Tomasz
20. Śmiałkowska Olga
21. Zalewski Przemysław


powrót


Klasa VI c, wychowawca: mgr Małgorzata Polak

1. Barcińska Ewelina
2. Biegun Roksana
3. Binkiewicz Marzena
4. Bizior Marcin
5. Cybulski Przemysław
6. Dudek Sylwia
7. Dybich Roksana
8. Greinert Marta
9. Gryc Kamil
10. Maresz Bartłomiej
11. Molenda Marcin
12. Ptak Anna
13. Półczyński Michał
14. Radzięda Angelika
15. Rodek Patryk
16. Stacherski Sylwester
17. Waler Monika
18. Wilichowski Daniel
19. Wiórkowski Marcin
20. Woźniak Magdalena
21. Żywiecka Justyna


powrót


Klasa VI d, wychowawca: mgr Zdzisława Wolna

1. Cegliński Sebastian
2. Czajor Anna
3. Dobrzańska Anna
4. Grabowski Marcin
5. Grzesikowska Anna
6. Izdebska Małgorzata
7. Jankowski Bartosz
8. Kapcia Karolina
9. Kusiak Bartłomiej
10. Lukaj Paweł
11. Nowogórska Małgorzata
12. Piasecki Przemysław
13. Przybycień Dawid
14. Sobczyk Patryk
15. Szczepanek Mateusz
16. Trzepaczyński Robert
17. Wołowska Katarzyna

powrót


ROK SZKOLNY 2004/2005

Klasa VI a, wychowawca: mgr Bożena Lysko

1. Borzęcka Magdalena
2. Fulbiszewski Igor
3. Gawron Łukasz
4. Gierczak Paulina
5. Gołąbek Monika
6. Górnicka Marta
7. Kowalski Michał
8. Kruz Radosław
9. Lizoń Agata
10. Łaskawski Tomasz
11. Marzec Paweł
12. Nowak Bogdan
13. Soswa Paweł
14. Stępień Magdalena
15. Ściążko Agnieszka
16. Świercz Katarzyna
17. Włosek Michał
18. Wójcik Małgorzata
19. Zadowoj Piotr
20. Zawadziński Robert
21. Zdybał Mateusz
22. Zięba Katarzyna


powrót


Klasa VI b, wychowawca: mgr Anna Danielewska

1. Bednarek Agata
2. Brożek Monika
3. Chruściel Krzysztof
4. Dybich Magdalena
5. Fedyniak Marek
6. Gawron Patryk
7. Gidel Wioletta
8. Gil Łukasz
9. Gołek Agata
10. Grześka Szymon
11. Jamiołkowski Łukasz
12. Keler Adam
13. Kurbiel Paulina
14. Kuś Katarzyna
15. Łaskawska Katarzyna
16. Malmur Maciej
17. Milewska Aleksandra
18. Nawrot Radosław
19. Piątkowski Marcin
20. Pieczur Jagoda
21. Rutka Jakub
22. Sobczak Izabela
23. Styblińska Agnieszka
24. Tuka Katarzyna
25. Wójcik Magdalena
26. Zarębski Piotr

powrót


Klasa VI c, wychowawca: mgr Barbara Wybraniec

1. Bąk Adrian
2. Grabowska Katarzyna
3. Habryń Tomasz
4. Horoń Kalina
5. Juszczyk Łukasz
6. Kabza Aleksandra
7. Kirsza Aleksandra
8. Kostka Anna
9. Krukowska Paula
10. Kurpet Paulina
11. Lysko Filip
12. Łukowicz Paulina
13. Marczykiewicz Paweł
14. Maślak Paweł
15. Pierzak Artur
16. Rejmanowska Roksana
17. Rudecka Marta
18. Stachowicz sylwia
19. Szafraniec Piotr
20. Szopa Adrian
21. Wierzyński Tomasz
22. Włosek Jakub
23. Wojarska Patrycja
24. Żak Michał

powrót


ROK SZKOLNY 2003/2004

Klasa VI a, wychowawca: mgr Jolanta Gałęza-Terelak

1. Bartyzel Patrycja
2. Borzęcki Dawid
3. Duda Katarzyna
4. Gosek Izabela
5. Gruchot Mateusz
6. Jamiołkowski Kamil
7. Jóźwiak Paweł
8. Jurek Aneta
9. Kulhawik Jacek
10. Kumor Aleksandra
11. Latacz Grzegorz
12. Leśniak Dawid
13. Lukaj Piotr
14. Madej Malwina
15. Milewska Karolina
16. Opatowicz Joanna
17. Pałęga Adrian
18. Pardela Małgorzata
19. Robak Ewelina
20. Rodek Kinga
21. Sapińska Joanna
22. Słotwińska Marta
23. Szysiak Dawid
24. Tabak Szymon
25. Tomasik Anna
26. Watras Miłosz

powrót


Klasa VI b, wychowawca: Wioleta Wyszyńska

1. Biernacki Michał
2. Chruściel Marta
3. Denis Aleksandra
4. Dziagan Marta
5. Garula Paulina
6. Gajos Radosław
7. Gawron Michał
8. Gocek Rafał
9. Górecka Joanna
10. Karpiński Łukasz
11. Kosielska Anna
12. Krzakiewicz Artur
13. Majczak Bartosz
14. Maresz Damian
15. Matyśkiewicz Filip
16. Monczewska Aleksandra
17. Mrozowska Agnieszka
18. Niedzielski Michał
19. Pyszniewski Kamil
20. Smak Aleksandra
21. Stąsiek Marta
22. Szewczyk Mateusz
23. Więcek Michał
24.Wiórkowski Szymon
25. Wylężek Paweł
26. Zawada Karolina

powrót


Klasa VI d, wychowawca: mgr Elżbieta Czarnecka

1. Baradziej Patryk
2. Bator Mateusz
3. Domżalski Paweł
4. Domżalski Piotr
5. Hamerla Dominika
6. Kiełbasa Daria
7. Kowalczyk Mariusz
8. Kulik Kamila
9. Niedbała Piotr
10. Nowak Katarzyna
11. Nowak Mateusz
12. Osipiak Katarzyna
13. Piekarz Agnieszka
14. Płonka łukasz
15. Podraza Klaudia
16. Rupala Paweł
17. Sadowski Paweł
18. Sajkiewicz Paweł
19. Suma Łukasz
20. Trela Monika
21. Turek Joanna
22. Ufniarska Bernadetta
23. Wałęga Karolina
24. Wróblewska Dominika
25. Ziobro Karolina

powrót


ROK SZKOLNY 2002/2003

Klasa VI a, wychowawca: mgr Małgorzata Wiórkowska

1. Przemysław Cichy
2. Eliza Duraj
3. Mateusz Gawinek
4. Przemysław Gieroń
5. Katarzyna Gołda
6. Mateusz Grądal
7. Barbara Grzegorzewska
8. Paweł Kowal
9. Marlena Kubat
10. Monika Król
11. Magda Kurzeja
12. Kamila Kuzia
13. Olga Ligenza
14. Marcin Miszczyk
15. Piotr Muchlada
16. Sylwia Pająk
17. Joanna Piekarska
18. Krzysztof Rajca
19. Beniamin Szczepanek
20. Marieta Trzeszczkowska


powrót


Klasa VI b, wychowawca: mgr Joanna Kluszczyńska

1. Bujoczek Jakub
2. Falfus Izabela
3. Fucia Michał
4. Jagiełło Michał
5. Jędrzejewski Maciej
6. Kołodziejczyk Anna
7. Kosakowska Karolina
8. Kościk Karolina
9. Krzyżycki Wojciech
10. Kwapisz Joanna
11. Madej Anna
12. Małek Maciej
13. Miksa Martyna
14. Możdżeń Bartosz
15. Różkowska Małgorzata
16. Walczak Małgorzata
17. Wilk Maciej
18. Zander Ewelina
19. Zawiska Anita
20. Zygmunt Tomasz


powrót


Klasa VI c, wychowawca: mgr Zdzisława Wolna

1. Bazan Daria
2. Buła Angelika
3. Derylak Ilona
4. Drajczyk Damian
5. Garbacz Jakub
6. Goncerz Anna
7. Herman Agnieszka
8. Jabłońska Agata
9. Jóźwiak Justyna
10. Karwowski Robert
11. Kubik Artur
12. Lis Agata
13. Łukowiec Mateusz
14. Sadkowska Patrycja
15. Sobczyk Michał
16. Sojko Dagmara
17. Tarkowska Agnieszka
18. Żelazny Mateusz

powrót


ROK SZKOLNY 2001/2002

Klasa VI a, wychowawca: mgr Barbara Wybraniec

1. Bielski Andrzej
2. Biesiaga Mateusz
3. Cios Krzysztof
4. Gajda Magdalena
5. Gierada Olga
6. Gryma Anna
7. Grzegorzewska Agnieszka
8. Jacak Marlena
9. Keler Grzegorz
10. Klimko Piotr
11. Koperczak Adrian
12. Kozina Daria
13. Maj Ewa
14. Miklasińska Maria
15. Nieradko Kamil
16. Orzoł Anna
17. Pawela Łukasz
18. Sarna Katarzyna
19. Skalik Irena
20. Skorek Ewa
21. Służałek Marek
22. Syguła Bożena
23. Szwed Marta
24. Ufniarski Norbert


powrót


Klasa VI b, wychowawca: mgr Bożena Lysko

1. Antoniuk Piotr
2. Dragunowicz Wioletta
3. Dusik Dariusz
4. Działkowski Piotr
5. Gocek Kamil
6. Hollek Agata
7. Kisielewski Tomasz
8. Korfanty Paulina
9. Krzystańska Agnieszka
10. Kurant Michał
11. Kurp Grzegorz
12. Łasak Katarzyna
13. Mościński Mateusz
14. Nanuś Kamil
15. Radosz Katarzyna
16. Ragankiewicz Piotr
17. Rupala Paweł
18. Skorek Aleksandra
19. Słaboń Katarzyna
20. Stępień Anna
21. Wyszyńska Agnieszka


powrót


Klasa VI c, wychowawca: mgr Jolanta Gałęza-Terelak

1. Bartyzel Kamil
2. Biesiaga Karolina
3. Burczyńska Karolina
4. Flak Łukasz
5. Hangiel Artur
6. Kańczuga Katarzyna
7. Kapcia Monika
8. Kazanecki Tomasz
9. Kijowski Łukasz
10. Konieczny Michał
11. Kostecki Piotr
12. Maj Bartosz
13. Mazur Patryk
14. Możdżeń Milena
15. Niemiec Sonia
16. Opaluch Karolina
17. Pająk Jakub
18. Semper Anna
19. Stefanczyk Karina
20. Środa Marcin
21. Traczyk Kamil
22. Wardyniec Monika
23. Ziemkowska Magda


powrót


Klasa VI d, wychowawca: mgr Halina Siudyka

1. Bondel Marcin
2. Bończak Michał
3. Gaweł Krzysztof
4. Jabczyński Mateusz
5. Krasińska Joanna
6. Krzysik Edyta
7. Kuczera Marta
8. Leks Marcin
9. Machnik Elżbieta
10. Molęda Agnieszka
11. Piątek Paweł
12. Pochopień Radosław
13. Ptak Arkadiusz
14. Ramos Bartosz
15. Rarok Piotr
16. Roździński Paweł
17. Smajda Michał
18. Smętek Mateusz
19. Szkatulny Agnieszka
20. Wójcik Iwona
21. Załęcki Wojciech
22. Zawiska Martyna


powrót