*œświetlica

Święto Patrona Szkoły
28 lutego 2011 godz. 11:35

Święto Patrona Szkoły obchodzimy każdego roku w rocznicę powstania Szkoły Podstawowej Nr 46 w Sosnowcu. Uroczystą akademię przygotowali uczniowie klasy IV a pod opieką wychowawcy i nauczyciela informatyki.

W czasie uroczystości uczniowie klas IV-VI wysłuchali montażu literacko-dziennikarskiego i wiersza "W pamiętniku Zofii Bobrówny", obejrzeli przygotowaną prezentację multimedialną o Janie Kiepurze oraz wzięli udział w mini konkursie na temat życia i twórczości naszego patrona. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali symboliczne upominki.

Święto Patrona Szkoły 2011 Święto Patrona Szkoły 2011 Święto Patrona Szkoły 2011 Święto Patrona Szkoły 2011 Święto Patrona Szkoły 2011 Święto Patrona Szkoły 2011