SPRAWOZDANIE
Z FUNKCJONOWANIA LODOWISKA "BIAŁY ORLIK"
od 24 grudnia 2011 roku do 10 marca 2012 roku.

Dyrekcja ZSO Nr 7 w Sosnowcu informuje, że lodowisko było czynne w dni powszednie jak równiez w soboty, niedziele i święta w godz. 9.00 - 21.00.
Warunki pogodowe w tym okresie były bardzo sprzyjające, toteż obiekt był wykorzystywany w pełnym czasie. Z prowadzonych zapisów wynika, że dziennie średnio wypożyczono ok. 80-90 par łyżew.
      W miesiacu grudniu z obiektu korzystało 2345 osób, w styczniu 7980 osób, w lutym (łącznie z feriami) 6850 osób.
      Dla usprawnienia korzystania z lodowiska wprowadzono identyfikatory, co spowodowało, że oczekujący nie musieli stać w kolejce.
      Czterech animatorów wychowania fizycznego wykonywalo swoją pracę bez zarzutu, pracując w trudnych warunkach, czasami przy dwudziestostopniowym mrozie.
      Opinie uzytkowników zarówno osób starszych, jak i młodych były bardzo pozytywne. Pomysł został trafiony w tzw."dziesiatkę". Z lodowiska korzystali zarówno mieszkańcy Sosnowca jaki okolicznych miast.

BIAŁY ORLIK BIAŁY ORLIK BIAŁY ORLIK BIAŁY ORLIK BIAŁY ORLIK BIAŁY ORLIK BIAŁY ORLIK BIAŁY ORLIK BIAŁY ORLIK BIAŁY ORLIK BIAŁY ORLIK BIAŁY ORLIK