* orlik
- Rada Rodziców
 * warunki

Dzień bezpiecznego internetu

W dniu Święta Edukacji Narodowej uczniowie klas szóstych oraz trzecich przygotowali koncert życzeń dla wszystkich pracowników szkoły.

Uroczystość rozpoczął swoim wystąpieniem Pan Dyrektor, który złożył życzenia oraz wręczył Nagrody Dyrektora pracownikom administracji i obsługi oraz nauczycielom.

A potem nastąpiły dedykacje: "Dyrektorskie tango" - dla dyrekcji szkoły, taniec baletnic z klasy III a - dla pań z nauczania początkowego, rap "Litwo, ojczyzno moja..." - dla polonistów i pana z biblioteki, piosenka "Poligloci" - dla nauczycili języka angielskiego, występ raperów - dla nauczycieli historii, taniec dziewcząt z klasy VI a - dla nauczycieli przyrody.

"Ucz się matmy..." - zaśpiewał dla nas Jozin z Bazin, była piosenka i taniec dla nauczycielek muzyki i plastyki. Z dedykacją dla nauczycieli techniki i informatyki wystapił zespół Queen. Nauczycielom wychowania fizycznego zadedykowano utwór "Jesteśmy najlepsi". Katechetkom i księżom utwór "Jesteśmy piękni" zaśpiewali uczniowie z klasy III b. Dla pań pracujących na świetlicy i w sekretariatach, pani pedagog, dla pań dbających o porządek w szkole, dla pań kucharek i panów woźnych zatańczyła Emilka. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego wręczyli nauczycielom i pracownikom obsługi własnoręcznie wykonane karteczki z życzeniami.