* œświetlica

"Wyjątkowy wtorek"

We wtorkowe popołudnie, 24 marca 2015r., gościliśmy liczne grono miłych przedszkolaków i ich rodziców. Gości powitał Pan Dyrektor, następnie prowadząca spotkanie Lenka z klasy IIIa odczytała krótką historię naszej szkoły.

Program artystyczny uświetniły popisy wokalne uczniów z klasy IIIc, wierszyki w wykonaniu dzieci uczęszczających do świetlicy oraz tańce przedstawicieli z klas IIa i IIIb.

Po pięknych występach zaproszono przyszłych pierwszoklasistów do wspólnych pląsów i zabaw ruchowych.

W doskonałych humorach goście obejrzeli film o szkole, a następnie zwiedzili sale lekcyjne, stołówkę, bibliotekę i świetlicę.

Dzień Otwarty Szkoły to dobra okazja do zaprezentowania dzieciom i ich rodzicom programu "Trzymaj formę". W naszej szkole jest on realizowany od 2008 roku. Celem programu jest propagowania zasad zdrowego stylu życia poprzez zdrową dietę i aktywność fizyczną.

Mamy nadzieję, że we wrześniu znowu się zobaczymy. Serdecznie zapraszamy!