- strona główna
- o szkole
 * pedagog
 * logopeda
 * świetlica
 * biblioteka
   zobacz nowości
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- statut
- system oceniania
- regulamin ocen
   za postawy
- sprawdzian
- szkoła z klasą
- galeria - harmonogram imprez
- plan lekcji
- kalendarz roku
- programy nauczania
- konspekty
- koła przedmiotowe - Klub Europejski
- szkolna gazeta   "Kleks"
- szkolna gazeta   "Super Joy"
- samorząd
   uczniowski
- klasa sportowa
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczkiDnia 14 stycznia 2014 roku uczniowie klasy I B odwiedzili Energetyczne Centrum Kultury im. Jana Kiepury. Gdy widownia wypełniła się młodymi widzami, rozpoczął się spektakl pt. "Szewczyk Dratewka" grany przez zespół teatralny "Bambino" z Młodzieżowej Akademii Teatralnej.

Piękne przedstawienie, cudowne stroje, piękna muzyka, a przede wszystkim wspaniała gra młodych aktorów wyzwalała u młodych widzów dziecięcą radość przeżywania sztuki.

Dużą niespodziankę sprawiła nam postać Czarownicy, graną fantastycznie przez Aleksandrę Skomiał, absolwentkę Szkoły Podstawowej nr 46, a obecnie uczennicę I klasy Gimnazjum nr 6 w Sosnowcu.

I b w Energetycznym Centrum Kultury I b w Energetycznym Centrum Kultury I b w Energetycznym Centrum Kultury I b w Energetycznym Centrum Kultury I b w Energetycznym Centrum Kultury I b w Energetycznym Centrum Kultury I b w Energetycznym Centrum Kultury I b w Energetycznym Centrum Kultury I b w Energetycznym Centrum Kultury I b w Energetycznym Centrum Kultury I b w Energetycznym Centrum Kultury I b w Energetycznym Centrum Kultury I b w Energetycznym Centrum Kultury


powrót