- strona główna
- kontakt
- o szkole
 * wizja absolwenta
    SP 46

 * świetlica
   - Ognisko Pracy      Pozaszkolnej nr 2
 * biblioteka
   zobacz nowości
 * orlik
 * "Lokalny
Animator Sportu"

 * pedagog
 * opieka medyczna
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- Rada Rodziców
 * warunki
     ubezpieczenia

 * wniosek o duplikat
     świadectwa

 * wniosek o duplikat
    legitymacji szkolnej

- statut
- egzamin ósmoklasisty
- galeria
- zapisy do klasy pierwszej
- uroczystości i wydarzenia szkolne
- plan lekcji
- kalendarz roku
   zebrania,
   konsultacje

- podręczniki
- konspekty
- koła przedmiotowe
- samorząd
   uczniowski
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczki
- szkolna gazeta   "Kleks"


  WAŻNE LINKI


Vulcan - instrukcja

MEN


CKE


OKE Jaworzno


Portal
edukacyjny


Dzień bezpiecznego internetu


Nasza przychodnia


Program profilaktyczny
"Nie pal przy mnie proszę"






Sosnowiecki klub karate








Od roku szkolnego 1997/1998 przyznawany jest
szczególnie wyróżniającym się uczniom naszej szkoły tytuł
"GODNY PATRONA SZKOŁY".
Tytuły takie dotychczas otrzymali:




Rok szkolny 2015/2016

1. Marek Doliński - VI a
2. Aleksandra Hrabia - VI a
3. Wiktoria Pastuszka - VI a
4. Natasza Cok - VI b
5. Maja Ranosz - VI b
6. Karolina Wilk - VI b



Rok szkolny 2014/2015

1. Kamila Kusy - VI a
2. Gabriela Golec - VI b
3. Michał Gałuszewski - VI b



Rok szkolny 2013/2014

1. Wiktoria Kaleta - VI a
2. Angelika Warzecha - VI a
3. Karolina Czerniak - VI a
4. Karolina Czerniak - VI b
5. Gabriela Niedziela - VI b



Rok szkolny 2012/2013

1. Łukasz Doliński - VI a
2. Kinga Wójcik - VI a
3. Julia Roch - VI b
4. Patrycja Stachurska - VI b
5. Patryk Durnaś - VI c
6. Patryk Kulawik - VI c



Rok szkolny 2011/2012

1. Anna Synowiec - VI a
2. Jakub Szopiński - VI a
3. Sebastian Dudała - VI b
4. Karolina Wójcik - VI b
5. Alicja Małysz - VI c
6. Aleksandra Piwońska - VI c



Rok szkolny 2010/2011

1. Ada Jelonkiewicz - VI a
2. Klaudia Kowska - VI a
3. Julia Dorobisz - VI b
4. Natalia Łabuzek - VI b



Rok szkolny 2009/2010

1. Kamil Bończak - VI a
2. Jakub Dębski - VI a
3. Sybilla Dybich - VI b
4. Maciej Gajda - VI b
5. Małgorzata Styblińska - VI b
6. Paweł Woźniak - VI b
7. Paulina Gwoździk - VI c
8. Konrad Wojewoda - VI c
9. Paulina Wójcik - VI c



Rok szkolny 2008/2009

1. Aleksandra Baran - VI a
2. Karolina Sieruga - VI a
3. Dominika Sojka - VI a
4. Dominika Godzisz - VI b
5. Dorota Szopa - VI b
6. Bartosz Załęcki - VI b
7. Aleksandra Czubala - VI c
8. Alicja Giecewicz - VI c
9. Agata Zawiska - VI c



Rok szkolny 2007/2008

1. Paulina Wójcik - VI c
2. Paulina Idziak - VI a
3. Jakub Grześka - VI b
4. Paulina Olewińska - VI c
5. Dagmara Kuca - VI a
6. Aleksandra Matyśkiewicz - VI a
7. Kamil Smok - VI b



Rok szkolny 2006/2007

1. Gwóźdź Malwina - VI a
2. Monika Kantor - VI a
3. Paulina Piwońska - VI a
4. Kinga Tokarczyk - VI a
5. Adelina Horoń - VI b
6. Izabela Hrabia - VI b
7. Łukasz Kuchna - VI b
8. Karolina Szopa - VI b



Rok szkolny 2005/2006

1. Karolina Kociara - VI a
2. Marta Szaramowicz - VI a
3. Szymon Klimek - VI b
4. Paweł Kot - VI b
5. Marzena Binkiewicz - VI c
6. Roksana Biegun - VI c



Rok szkolny 2004/2005

1. Agata Lizoń - VI a
2. Agnieszka Ściążko - VI a
3. Paweł Soswa - VI a
4. Katarzyna Łaskawska - VI b
5. Katarzyna Tuka - VI b
6. Paweł Maślak - VI c



Rok szkolny 2003/2004

1. Aleksandra Kumor - VI a
2. Kinga Rodek - VI a
3. Anna Tomasik - VI a
4. Katarzyna Nowak - VI d
5. Bogdan Nowak - V a
6. Agnieszka Styblińska - V b
7. Filip Lysko - V c



Rok szkolny 2002/2003

1. Karolina Kościk - VI b
2. Anna Madej -VI b
3. Małgorzata Różkowska - VI b



Rok szkolny 2001/2002

1. Joanna Kwapisz- V b
2. Anna Orzoł- VI a
3. Daria Kozina- VI a
4. Magdalena Ziemkowska- VI a
5. Agnieszka Molęda- VI d
6. Martyna Zawiska- VI d



Rok szkolny 2000/2001

1. Joanna Górecka- III b
2. Paulina Konfanty- V b
3. Magdalena Cierniak- VI b
4. Łukasz Kazanecki-VI b
5. Małgorzata Starostecka- VI c



Rok szkolny 1999/2000

1. Wojciech Czarnecki- VI e
2. Anna Terelak- VIII f
3. Katarzyna Węgrzyńska- VIII c
4. Anna Retecka- VIII d
5. Magdalena Moń- VIII d



Rok szkolny 1998/99

1. Patrycja Dobrzańska- VIII e
2. Paulina Goncek- VIII f
3. Jakub Lysko- VII c



Rok Szkolny1997/98

1. Ewa Terelak- VIII b
2. Żaneta Mądzik- VII b
3. Adam Mucha- VI b



powrót