* orlik
 * opieka medyczna
- Rada Rodziców
 * warunki

- uroczystości i wydarzenia szkolne

Dzień bezpiecznego internetu

Nasza przychodnia

Podsumowanie współpracy z sosnowieckim Hospicjum
im. Św. Tomasza Apostoła.

W lutym i marcu 2017 roku odbył się konkurs: "Żonkilowy upominek dla chorego". Nasza szkołę reprezentowały prace sześciorga uczniów klasy VIB, za które otrzymali pamiątkowe dyplomy. Uczniowie szóstych klas szkoły podstawowej i pierwszych klas gimnazjum pod opieką nauczycieli techniki i plastyki wykonywali bibułkowe żonkile, z nich reprezentanci samorządu szkolnego gimnazjum stworzyli bukiety, które przekazaliśmy do hospicjum.

Na naszych szkolnych "Polach Nadziei" wiosną zakwitły żonkile symbol naszej pamięci o osobach chorych i cierpiących.

W miesiącu kwietniu i maju przeprowadziliśmy zbiórkę środków higienicznych, opatrunkowych i leczniczych wśród uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Zebraliśmy 45 pozycji to jest sztuk 277 sztuk artykułów higienicznych. W zbiórce największym zaangażowaniem wykazały się klasy, 3B,4A,5B,5C,6A SP oraz IB gimnazjum. Zebrane środki zostały przekazane do Hospicjum. Serdeczne podziękowania dla rodziców uczniów i wychowawczyń zaangażowanych w zbiórkę składa dyrektor ZSO NR 7 koordynator wolontariatu Hospicjum Sosnowieckiego Hospicjum Małgorzata Leśniewska oraz opiekun szkolnego wolontariatu Agnieszka Bąk.

Dziękujemy za dobre serce