* œwietlica
   zobacz nowoœci

Jasełka 2009

Jak co roku jasełka wprowadziły nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. 22 grudnia 2009r. uczniowie klas II a i II b przygotowani przez panie Ewę Szmyłę, Joannę Tomasik i Ewę Załęcką przedstawiły historię Narodzenia Jezusa w odniesieniu do współczesności. "Europo nie możesz żyć bez Chrystusa"- to tytuł scenariusza.

Przedstawiciele krajów Unii Europejskiej spotkali się z nowonarodzonym Jezusem. Przyjęli miłość Boga deklarując kierowanie się nią w życiu codziennym. Rodziców i zaproszonych gości pasterz powitał słowami: "Zatrzymajcie się na chwilę w gonitwie codziennych spraw, a na pewno usłyszycie pukanie do waszych serc...".

Przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte przez zebranych. U wielu Rodziców i Dziadków na twarzach pojawiło się wzruszenie. Dziękujemy najbliższym za ogromne zaangażowanie przy przygotowaniu tego przedsięwzięcia . We wtorek zbliżające się święta czuło się już w naszej szkole coraz bardziej. Jasełka przedstawiliśmy dla klas młodszych, a następnie dla klas IV - VI.

Jasełka 2008 Jasełka 2008 Jasełka 2008 Jasełka 2008 Jasełka 2008 Jasełka 2008 Jasełka 2008 Jasełka 2008 Jasełka 2008