- strona główna
- o szkole
 * pedagog
 * logopeda
 * œwietlica
 * biblioteka
   zobacz nowoœci
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- statut
- system oceniania
- regulamin ocen
   za postawy
- sprawdzian
- szkoła z klasą
- galeria - harmonogram imprez
- plan lekcji
- kalendarz roku
- programy nauczania
- konspekty
- koła przedmiotowe - Klub Europejski
- szkolna gazeta   "Kleks"
- szkolna gazeta   "Super Joy"
- samorząd
   uczniowski
- klasa sportowa
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczkiJesteśmy szkołą z klasą


    Jasełka 2009    

Jak co roku jasełka wprowadziły nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. 22 grudnia 2009r. uczniowie klas II a i II b przygotowani przez panie Ewę Szmyłę, Joannę Tomasik i Ewę Załęcką przedstawiły historię Narodzenia Jezusa w odniesieniu do współczesności. "Europo nie możesz żyć bez Chrystusa"- to tytuł scenariusza.

Przedstawiciele krajów Unii Europejskiej spotkali się z nowonarodzonym Jezusem. Przyjęli miłość Boga deklarując kierowanie się nią w życiu codziennym. Rodziców i zaproszonych gości pasterz powitał słowami: "Zatrzymajcie się na chwilę w gonitwie codziennych spraw, a na pewno usłyszycie pukanie do waszych serc...".

Przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte przez zebranych. U wielu Rodziców i Dziadków na twarzach pojawiło się wzruszenie. Dziękujemy najbliższym za ogromne zaangażowanie przy przygotowaniu tego przedsięwzięcia . We wtorek zbliżające się święta czuło się już w naszej szkole coraz bardziej. Jasełka przedstawiliśmy dla klas młodszych, a następnie dla klas IV - VI.

Jasełka 2008 Jasełka 2008 Jasełka 2008 Jasełka 2008 Jasełka 2008 Jasełka 2008 Jasełka 2008 Jasełka 2008 Jasełka 2008powrót