JASEŁKA
BOŻONARODZENIOWE
2013

Jasełka bożonarodzeniowe, przygotowane przez uczniów klas drugich, to tradycja naszej szkoły.

W tym roku uczniowie klas drugich pod kierunkiem Pani katechetki Haliny Kościk oraz wychowawców przygotowali przedstawienie muzyczno-słowne. W repertuarze przeważały kolędy, zarówno tradycyjne, jak i nowe, współczesne.

Premiera jasełek dla rodziców oraz zaproszonych gości odbyła się 19 grudnia w godzinach popołudniowych. Kolejne przedstawienia dla społeczności uczniowskiej, podzielonej w kategoriach wiekowych, odbyły się 20 grudnia. Przedstawienie dostarczyło niezwykłych przeżyć i wprowadziło wszystkich w atmosferę nadchodzących świat.

Nie zabrakło oczywiście przemówienia Pana dyrektora Andrzeja Biernackiego, który złożył wszystkim świąteczne życzenia.