* œświetlica

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia nauczyciele i uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć przedstawienie jasełkowe w wykonaniu młodych artystów z klasy IIA i IIB.

Tegoroczny spektakl w sposób nowoczesny i wesoły pozwolił zrozumieć sens i istotę Świąt Bożego Narodzenia. Elementem odróżniającym jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły od tradycyjnej formy tego przedstawienia był ich humorystyczny charakter. Uśmiech na twarzach widzów wywoływały zabawne, rymowane dialogi.

Jasełka przedstawione zostały na uroczystym spotkaniu z Rodzicami, w dniu następnym na uroczystym apelu oraz na niedzielnej mszy św. w Kościele NMP Różańcowej. Przedstawienie o narodzeniu Jezusa zobaczyli również młodsi koledzy naszych uczniów, dzieci z Przedszkola nr 40 w Sosnowcu.

Jaselka na niedzielnej mszy św. w Kościele NMP Różańcowej.

Dzieci z Przedszkola Nr 40 na Jasełkach w naszej szkole.