- strona główna
- o szkole
 * pedagog
 * œświetlica
 * biblioteka
    zobacz nowości
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- statut
- system oceniania
- regulamin ocen
   za postawy
- sprawdzian
- szkoła z klasą
- galeria - harmonogram imprez
- plan lekcji
- kalendarz roku
- programy nauczania
- konspekty
- koła przedmiotowe - Klub Europejski
- szkolna gazeta   "Kleks"
- szkolna gazeta   "Super Joy"
- samorząd
   uczniowski
- klasa sportowa
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczki


Dnia 06.06. 2014 uczniowie klasy IB po raz kolejny wyruszyli na wycieczkę. Tym razem wspólnie z wychowawcą Barbarą Siwek odwiedzili park im. Jacka Kuronia w Kazimierzu Górniczym.

W oddalonej od centrum i nieco zapomnianej dzielnicy Sosnowca, znajduje się jedno z najspokojniejszych miejsc tego miasta. Nie dociera tu zgiełk miasta. To, że park znajduje się w jednej z najbardziej oddalonych od centrum dzielnic miasta, powoduje, że można się w nim poczuć, jak w zupełnie innym świecie.

W tym "zaczarowanym świecie" dzieci zobaczyły amfiteatr z muszlą koncertową oraz mini-zoo, które jest główną atrakcją kazimierskiego parku. Podczas wycieczki pieszej uczniowie zdobywali punkty, które uprawniają je do zdobycia srebrnej odznaki "SIEDMIOMILOWE BUTY".

Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu Ib w Kazimierzu
powrót