- strona główna
- kontakt
- o szkole
 * wizja absolwenta
    SP 46

 * świetlica
   - Ognisko Pracy      Pozaszkolnej nr 2
 * biblioteka
   zobacz nowości
 * orlik
 * "Lokalny
Animator Sportu"

 * pedagog
 * opieka medyczna
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- Rada Rodziców
 * warunki
     ubezpieczenia

 * wniosek o duplikat
     świadectwa

 * wniosek o duplikat
    legitymacji szkolnej

- statut
- egzamin ósmoklasisty
- galeria
- zapisy do klasy pierwszej
- uroczystości i wydarzenia szkolne
- plan lekcji
- kalendarz roku
   zebrania,
   konsultacje

- podręczniki
- konspekty
- koła przedmiotowe
- samorząd
   uczniowski
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczki
- szkolna gazeta   "Kleks"


  WAŻNE LINKI


Vulcan - instrukcja

MEN


CKE


OKE Jaworzno


Portal
edukacyjny


Dzień bezpiecznego internetu


Nasza przychodnia


Program profilaktyczny
"Nie pal przy mnie proszę"






Sosnowiecki klub karate








ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018


NazwaProwadzącyTermin
KLASY I - III
Kółko czytelniczo-plastyczne mgr J.Babicz
mgr E.Szmyła
wtorek
15:00-16:00
czwartek
15:00-16:00
Kółko plastyczne mgr A.Czerniakczwartek
8:00-8:45
Kółko artystyczno-tanecznemgr B.Czernikponiedziałek
12:35-13:20
Terapia logopedycznamgr B.Czernikponiedziałek
13:30-14:15
Kółko eko-muzycznemgr E.Krzykawskaponiedziałek
11:40-12:25
Zajęcia artystyczno-taneczne mgr E.Mazurponiedziałek
12:35-13:20
Kółko zainteresowań "Mądra głowa"mgr M.Polakwtorek
8:55-9:40
Kółko odkrywcówmgr J.Tomasikponiedziałek
12:45-13:30
Zajęcia artystycznemgr B.Siwekwtorek
8:55-9:40
Zajęcia wspomagające rozwój dziecka kl.I amgr B.Tomasikwtorek
8:55-9:40
Zajęcia wspierające rozwój dziecka kl.I bmgr B.Czernikczwartek
12:45-13:20
Zajęcia wspierające rozwój dziecka kl.II amgr B.Siwekśroda
8:00-8:45
Zajęcia wspierające rozwój dziecka kl.III amgr M.Polakśroda
13:45-14:30
Zajęcia dodatkowe kl.III bmgr A.Czerniakpiątek
8:00-8:45
Zajęcia dodatkowe kl.III cmgr E.Krzykawskawtorek
8:00-8:45
Zajęcia dodatkowe kl.III dmgr E.Mazurpiątek
8:00-8:45
Zajęcia wyrównawcze kl.I-IIImgr B.Siwekczwartek
8:00-8:45
poniedziałek
11:40 - 12:45
KLASY IV - VII 2017/2018
Koło sportowe mgr T.Łyczekśroda
15:30-17:00
Zajęcia sportowe mgr A.Skowrońskaponiedziałek
15:30-17:00
Szkolne koło sportowe mgr A.Gawlikpiątek
13:30-15:00
SKS dla kl.VII mgr D.Żaakczwartek
15:20-16:05
SKS dla kl.VII, II gim, III gim. mgr M.Mazurwtorek
16:15-17:45
Kółko plastyczne kl.IVmgr W.Wyszyńskaponiedziałek
8:00-8:45
Kółko plastyczne kl.Vmgr W.Wyszyńskaśroda
8:00-8:45
Kółko artystycznemgr M.Zachariaszponiedziałek
12:45-13:45
Chórmgr M.Zachariaszpiątek
13:45-14:45
Koło aktywu bibliotecznegomgr A.Kubik
Koło teatralne mgr K.Gwoździkczwartek
14:15-15:00
Koło teatralno-filmowe mgr J.Adamczyk,
mgr K.Tomaszewska - Stachura
2 razy w miesiącu
Koło z języka polskiego - gazetka "Kleks", kl.VI bmgr K.Gwoździkczwartek
13:30-14:15
Koło j.angielskiego, kl. VI mgr M.Kukulskaśroda
14:40-15:25
Koło j.angielskiego, kl. V a mgr K.Tomaszewska - Stachuraczwartek
13:45-14:30
Koło j.angielskiego mgr D.Żaakśroda
14:35-15:20
Koło języka niemieckiego mgr M.Firutpiątek
13:45-14:30
Koło historyczne mgr M.Piotrowskaśroda
14:40-15:25
Spotkania przyrodniczemgr B.Wybraniecpiątek
8:00-8:45
Spotkania geograficznemgr B.Wybraniecwtorek
14:40-15:25
Kółko przyrodnicze mgr H.Siudykaśroda
14:40-15:25
Matematyka dla każdego mgr M.Zmarlakwtorek
13:45-14:30<
czwartek
13:45-14:30
Koło techniczne mgr E.Borońśroda
14:30-15:30
Koło młodego aktora mgr T.Czyżewskawtorek
13:45-14:30
czwartek
13:45-14:30
Spotkania biblijne mgr E.Załęckaśroda
11:35-12:20
Kółko religijne mgr E.Załęckaczwartek
13:45-14:30
Zajęcie dodatkowe z języka polskiego, kl.IV mgr J.Adamczykwtorek
13:30-14:15
Zajęcie dodatkowe z języka polskiego, kl.VI mgr J.Adamczykwtorek
14:30-15:15
Zajęcie dodatkowe z języka polskiego, kl.VII mgr A.Danielewskaśroda
14:40-15:25
Zajęcie dodatkowe z języka polskiego, kl.IV mgr A.Danielewskaczwartek
12:45-13:30
Zajęcie dodatkowe z języka angielskiego mgr M.Galewskapon. 13:30-14:15
czwartek
12:45-13:30
Zajęcia dodatkowe z matematyki, kl.IV a, c mgr A.Ficińskaponiedziałek
13:45-14:30
Zajęcia dodatkowe z matematyki, kl.IV b mgr J.Turniakwtorek
12:45-13:30
Zajęcia dodatkowe z matematyki, kl.IV d mgr E.Muchaczwartek
12:45-13:30
Zajęcia dodatkowe z matematyki, kl.V a mgr R.Domańskaponiedziałek
13:45-14:30
Zajęcia dodatkowe z matematyki, kl.VI a mgr R.Domańskaczwartek
14:40-15:25
Zajęcia dodatkowe z matematyki, kl.VI c mgr E.Czarneckaczwartek
8:00-8:45
Zajęcia dodatkowe, przyroda mgr H.Siudykapiątek
7:10-7:55
Zajęcia dodatkowe z biologii mgr B.Skołubowiczśroda
14:40-15:25
Zajęcia dodatkowe z fizyki mgr M.Paruzelczwartek
14:40-15:25
Zajęcia dodatkowe z chemii mgr J.Turniakponiedziałek
14:40-15:25
POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA
Zajęcia dyd.-wyr., język polski kl.IV-VII mgr A.Danielewskaczwartek
13:45-14:30
Zajęcia dyd.-wyr., matematyka kl.IV-VII mgr M.Zmarlakśroda
7:10-7:55
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne mgr M.Wylotwtorek
14:45-16:00
Zajęcia rewalidacyjne mgr B.Siwekwtorek
7:45-8:45
Zajęcia rewalidacyjne mgr M.Wylotponiedziałek:
8:45 - 9:45
wtorek:
13:45 - 14:45
środa:
7:50 - 8:50
czwartek:
7:50 - 8:50