- strona główna
- kontakt
- o szkole
 * wizja absolwenta
    SP 46

 * świetlica
 * biblioteka
   zobacz nowości
 * orlik
 * "Lokalny
Animator Sportu"

 * pedagog
 * opieka medyczna
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- Rada Rodziców
 * warunki
     ubezpieczenia

 * wniosek o duplikat
     świadectwa

 * wniosek o duplikat
    legitymacji szkolnej

- statut
- sprawdzian
- galeria
- zapisy do klasy pierwszej
- uroczystości i wydarzenia szkolne
- plan lekcji
- kalendarz roku
   zebrania,
   konsultacje

- programy nauczania
- podręczniki
- konspekty
- koła przedmiotowe
- samorząd
   uczniowski
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczki
- szkolna gazeta   "Kleks"


  WAŻNE LINKI

MEN


CKE


OKE Jaworzno


Portal
edukacyjny


Dzień bezpiecznego internetu


Nasza przychodnia


Program profilaktyczny
"Nie pal przy mnie proszę"






Sosnowiecki klub karate








ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
II semestr



NazwaProwadzącyTermin
KLASY I - III
Zajęcia sportowe I - IIImgr J.Tomasik,
mgr E.Szmyła
czwartek
14:30-15:30
Gry i zabawy I - IIImgr T.Łyczekczwartek
14:40-15:40
Kółko czytelniczo-plastyczne mgr J.Babiczponiedziałek
15:30-16:30
wtorek
16:00-17:00
Kółko przyrodnicze mgr P.Misztalpiątek
15:30-16:30
Zajęcia artystyczne mgr E.Mazurczwartek
8:00-8:45
Kółko plastyczne mgr A.Czerniakczwartek
8:00-8:45
Kółko eko-muzycznemgr E.Krzykawska piątek
8:55-9:40
Koło ortograficzne kl.II amgr M.Polakponiedziałekek
12:45-13:30
Koło teatralno-taneczne kl.I amgr B.Siwekwtorek
8:00-8:45
Terapia logopedycznamgr B.Czernikczwartek
13:45-14:45
Zajęcia logopedycznemgr K.Lataczśroda
8:00-8:45
Zajęcia z uczniem zdolnymmgr J.Tomasikponiedziałek
8:50-9:40
Zajęcia wyrównawcze kl.I amgr B.Siwekpiątek
8:00-8:45
Zajęcia wyrównawcze kl.II amgr M.Polakponiedziałek
8:00-8:45
Zajęcia wyrównawcze kl.II bmgr A.Czerniakpiątek
8:55-9:40
Zajęcia wyrównawcze kl.II cmgr E.Krzykawskaczwartek
13:45-14:30
Zajęcia wyrównawcze kl.II dmgr E.Mazurponiedziałek
8:00-8:45
Zajęcia wyrównawcze kl.III amgr K.Lataczśroda
9:50-10:35
Zajęcia wyrównawcze kl.III bmgr J.Tomasikczwartek
8:50-9:40
Zajęcia wyrównawcze kl.III cmgr E.Szmyłapiątek
13:50-14:45
Zajęcia wyrównawcze kl.III dmgr B.Czernikwtorek
12:45-13:30
KLASY IV - VI 2016/2017
Kółko artystycznemgr W.Wyszyńskaśroda
8:00-8:45
13:40-14:30
Koło aktywu bibliotecznegomgr A.Kubik
Koło teatralne, kl.IV bmgr K.Gwoździkponiedziałek
13:45-14:30
Koło polonistyczne - gazetka "Kleks", kl.V bmgr K.Gwoździkponiedziałek
8:00-8:45
Koło filmowemgr J.Adamczykwtorek
14:40-15:25
Koło języka polskiegomgr J.Adamczykśroda
14:40-15:25
Koło j.angielskiego, kl. IV-VI mgr M.Kukulskaczwartek
13:45-14:30
Zajęcia dodatkwe z j.angielskiego, kl. IV-VI mgr M.Maślanka - Kowalczykśroda
13:45-14:30
Koło przyrodnicze, kl.VIa, VIbmgr B.Wybraniecśroda
13:45-14:30
Koło przyrodnicze, kl.IVb, Vamgr B.Wybraniecśroda
14:40-15:25
Koło przyrodnicze mgr H.Siudykaczwartek
14:40-15:25
Matematyka dla każdego kl.IV b, V b mgr M.Zmarlakwtorek
13:45-14:30
Koło matematyczne, kl. VI b mgr E.Czarneckaczwartek
8:00-8:45
Gry zespołowe mgr T.Łyczekpiątek
13:45-14:30
Koło sportowe mgr A.Skowrońskaśroda
14:30-16:00
Zajęcia korekcyjno-kom. mgr M.Wylotponiedziałek
7:50-8:50
Zajęcie wyrównawcze, historia, SP mgr M.Piotrowskawtorek
14:40-15:25
Zajęcia wyrównawcze, j.polski, kl.IV b mgr K.Gwoździkponiedziałek
14:40-15:25
Zajęcia wyrównawcze, j.polski mgr A.Danielewskapiątek cdt
13:45-14:30
Zajęcia wyrównawcze, język angielski PPP kl.VI b mgr M.Kukulskaponiedziałek
14:40-15:25
Zajęcia dyd.-wyr., matematyka kl.IV b, V b mgr M.Zmarlakpiątek
13:30-14:30
Zajęcia wyrównawcze, matematyka PPP kl.VI b mgr E.Czarneckapiątek
12:45-13:30
Zajęcia wyrównawcze, matematyka kl.V c mgr E.Czarneckapiątek
8:00-8:45
Zajęcia dyd.-wyr., matematyka kl.IV a mgr R.Domańskaśroda
13:45-14:30
Zajęcia dyd.-wyr., matematyka kl.V a mgr R.Domańskaczwartek
13:45-14:30
Zajęcia dyd.-wyr., przyroda mgr H.Siudykaśroda
7:05-7:50