* œświetlica

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Kalendarz umieszczony na stronie szkoły, mozolnie odmierzający dni roku szkolnego, dobiegł do ostatniego już dnia.
27 czerwca to dzień radosny pełen wrażeń, życzeń i pożegnań.

Nasi szóstoklasiści wraz z wychowawcami przemaszerowali korytarzami swojej szkoły w otoczeniu szpaleru młodszych koleżanek i kolegów, przy odgłosach ostatniego dzwonka.

Pan Dyrektor wręczył zaszczytne tytuły Godny Patrona Szkoły uczniom z klas szóstych. Ten tytuł przyznawany jest szczególnie wyróżniającym się uczniom naszej szkoły od roku szkolnego 1997/1998.

Wśród uczniów są laureaci konkursów przedmiotowych i sportowych. Wyróżnieni zostali uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i na sprawdzianie szóstoklasisty. Uhonorowani byli uczniowie, którzy systematycznie uczęszczali na lekcje i nie opuścili w roku szkolnym ani jednej godziny, a także aktorzy kółka teatralnego z klasy IVb, którzy w bieżącym roku szkolnym odnieśli liczne sukcesy.

Pracowici, aktywni, systematyczni w nauce, to uczniowie, którzy uzyskali w tym roku szkolnym średnią ocen powyżej 4,75 i zasłużyli na świadectwo z wyróżnieniem.

Na szczególną uwagę w trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego, zasłużyli nasi szóstoklasiści. Odebrali z rąk Dyrektora i wychowawców świadectwa, wyróżnienia, nagrody. Uczennica klasy Va, Kamila Kusy pożegnała naszych szóstoklasistów w imieniu pozostałych uczniów szkoły. Wręczyła im drobne upominki, które mają przypominać chwile spędzone w szkole.

Wszyscy zasłużyliśmy na upragnione wakacje. Przybliżyliśmy je w piosenkach wakacyjnych, które były dedykacją dla uczniów, dyrekcji, nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły.

Do zobaczenia 1 września!!!!!!