* orlik
 * opieka medyczna
- Rada Rodziców
 * warunki

- uroczystości i wydarzenia szkolne

Dzień bezpiecznego internetu

Nasza przychodnia

Dnia 16.05.2017 klasy IV a i IV b wzięły udział w wycieczce do Krakowa. Swą wędrówkę rozpoczęliśmy od przywitania z wawelskim smokiem. Następnie skierowaliśmy się w stronę Zamku Królewskiego. Zobaczyliśmy dziedziniec, krużganki i piękny ogród otaczający zamek. Obok zamku widzieliśmy katedrę na Wawelu i Dzwon Zygmunta. Ze wzgórza wawelskiego przeszliśmy do Teatru Groteska, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć spektakl "Ania z Zielonego Wzgórza", który wywarł na nas ogromne wrażenie. Po krótkim przystanku w Mc Donaldzie nabraliśmy sił i ochoty na dalsze zwiedzanie. Wstąpiliśmy do Muzeum Bursztynu obejrzeć piękne okazy zastygłej żywicy. Oprócz naturalnej formy bursztynu widzieliśmy piękne wyroby jubilerskie. Idąc drogą królewską i mijając Bramę Floriańską, Barbakan i dom Jana Matejki doszliśmy do Rynku Starego Miasta. Na Rynku zachwyciły nas zabytkowe kamienice, Sukiennice, pomnik Adama Mickiewicza oraz Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Muzeum Narodowym w Sukiennicach, gdzie podziwialiśmy malarstwo polskie XIX wieku. Po zakupie drobnych pamiątek i krakowskich obwarzanków ruszyliśmy w drogę powrotną. Pełni wrażeń i zadowoleni z wyjazdu wróciliśmy pod szkołę, gdzie już czekali na nas stęsknieni rodzice.