* orlik
 * opieka medyczna
- Rada Rodziców
 * warunki

- uroczystości i wydarzenia szkolne

Dzień bezpiecznego internetu

Nasza przychodnia

W dniu 29.03.2017 roku w Szkole Podstawowej nr 42 odbyły się Halowe Mistrzostwa Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych w kategorii chłopców.

Zawody składały się z trzech konkurencji. Bieg na 30 metrów ze startu wysokiego, skok w dal z miejsca oraz pchnięcie piłką lekarską 4 kg. SP 46 reprezentowało 11 zawodników klas IV -VI. W biegu: Michał Mastalerz, Igor Smok, Jakub Jakuć, Marcin Marczewski i Dawid Machaj. W skoku: Szymon Wilk, Bartosz Kotnis i Filip Ślęzak. W pchnięciu piłką: Łukasz Łukasik, Kacper Pacek oraz Kacper Kruk. Najlepiej wypadli nasi "pchacze" kwalifikując się całą trójką do finałowej dwunastki. Dwóm z trzech "skoczków" oraz jednemu "biegaczowi" również przyszło rywalizować w ścisłym finale. Zaangażowanie i wysiłek włożony w rywalizację sportową oraz zdobyte punkty zaowocowały zajęciem przez naszą szkołę III miejsca na 12 rywalizujących ze sobą drużyn szkół podstawowych z Sosnowca.

GRATULUJĘ I ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW

Tomasz Łyczek