* œświetlica

Po raz kolejny uczniowie klasy IA i IB odwiedzili Sosnowieckie Centrum Sztuki. Na wystawie "Mała lalka, wielka gwiazda" uczniowie zobaczyli ponad 300 lalek. Najstarsze pochodzą z lat 70 i 80 ubiegłego wieku. Miniaturowe krawiectwo, które zachwyca precyzją wykonania i dbałością o szczegóły wykonane przez panią Anitę Stokłosę i oznaczone wszywką z nazwą marki Anicetta. Wystawie towarzyszyły warsztaty artystyczne pt.: "Mój super bohater z barwnych szmatek". Każde dziecko mogło samodzielnie wykonać niepowtarzalny strój dla swojego bohatera.

Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda Mała lalka, wielka gwiazda