*œświetlica

26 maja bieżącego roku szkolnego klasa IIa i IIb udały się na wycieczkę do Lecho-Landu, którego centrum mieści się w jurajskiej wiosce - w Piasku koło Janowa.

Las, który znajdował się nieopodal "zaczarowali" dla nas aktorzy.
Do "Zaczarowanego lasu" zawiozły nas bezpiecznie i wygodnie "tramwaje konne". Po drodze rozmawialismy z Jasiem i Małgosią, odwiedzilismy Dom Baby Jagi, a wszystko to miało miejsce w prawdziwej leśnej scenerii, gdzie mozna było zobaczyć niedźwiedzia, usłyszeć głos wilka, dostać cukierka od samego Czerwonego Kapturka. Wszystko to stworzyło niepowtarzalny klimat. Kiełbaski przy ognisku oraz dykoteka zakończyły naszą wycieczkę, która dostarczyła nam wielu wrażeń.