- strona główna
- kontakt
- o szkole
 * wizja absolwenta
    SP 46

 * świetlica
 * biblioteka
   zobacz nowości
 * orlik
 * "Lokalny
Animator Sportu"

 * pedagog
 * opieka medyczna
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- Rada Rodziców
 * warunki
     ubezpieczenia

 * wniosek o duplikat
     świadectwa

 * wniosek o duplikat
    legitymacji szkolnej

- statut
- sprawdzian
- galeria
- zapisy do klasy pierwszej
- uroczystości i wydarzenia szkolne
- plan lekcji
- kalendarz roku
   zebrania,
   konsultacje

- programy nauczania
- podręczniki
- konspekty
- koła przedmiotowe
- samorząd
   uczniowski
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczki
- szkolna gazeta   "Kleks"


  WAŻNE LINKI

MEN


CKE


OKE Jaworzno


Portal
edukacyjny


Dzień bezpiecznego internetu


Nasza przychodnia


Program profilaktyczny
"Nie pal przy mnie proszę"






Sosnowiecki klub karate








OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

IX Turniej Piłki Nożnej dla klasI-III

II miejsce - drużyna chłopców


Gratulacje!!!

>>>więcej


Międzyszkolny Konkurs Poetycki "Poezja - mowa uczuć"

II miejsce - Maja Fedyniak, klasa V B


Gratulujemy!
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
Laureat - Filip Panas, klasa VI A


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
Laureat - Filip Panas, klasa VI A


Gratulujemy!!!

>>>więcej


Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Literacki

III miejsce - Grzegorz Karpiński, klasa VI B


Brawo!!!

>>>więcej


III edycja konkursu z wiedzy ogólnej p.t. "Liga Mistrzów" dla szkół z dzielnicy Zagórze

I miejsce - Aleksander Stępień, Mateusz Piątkowski i Alicja Wójcik


Brawo!!!

>>>więcej


Wojewódzki Konkurs "Przyrodnicze wędrówki po świecie - Bioróżnorodność Polski i województwa śląskiego".

I miejsce - Aleksander Stepień, kl.V A


Brawo!!!

>>>więcej


Puchar Sosnowca w Pływaniu

III miejsce - reprezentacja szkoły


Gratulacje!!!

>>>więcej


Mistrzostwa Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych

III miejsce - reprezentacja chłopców


Brawo!!!

>>>więcej


I Zagłębiowski Festiwal Teatrów Szkół Podstawowych i Świetlic TeSPIŚ 2017

najlepsza kreacja aktorska - Olga Bryniak, kl.IV B


Gratulujemy!!!

>>>więcej


Ogólnopolski Konkurs "XIV Ogrody literackie"

I miejsce - Mateusz Piątkowski, kl.V B


Gratulujemy!!!

>>>więcej


Regionany konkurs literacko-historyczny "Historia mojej rodziny"

wyróżnienie - Oliwier Skwara, kl.VI A


Gratulujemy!!!

>>>więcej


IX Regionalny Konkurs na Wiersz o Miłości i Przyjaźni "Powiedz mi jak ..."

I miejsce - Maja Fedyniak, kl. V B
wyróżnienie - Alicja Wójcik, kl. V B
wyróżnienie - Natalia Nowak, kl. V B


Brawo!!!

>>>więcej


Zawody rejonowe w mini-koszykówce dziewcząt

II miejsce


Gratulujemy!!!

>>>więcej


Wojewódzki Konkurs na Komiks "Z Sienkiewiczem za pan brat" zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach.

wyróżnienie - Mateusz Piątkowski, kl.V B


Gratulujemy!!!
IV Konkurs Piosenki Turystycznej

II miejsce - uczniowie klasy I A


Gratulujemy!!!

>>>więcej


III Literacki Konkurs Internetowy

III miejsce - Mateusz Piątkowski, kl.V B


Gratulujemy!!!

>>>więcej


Mistrzostwa Szkół Podstawowych Sosnowca
w Łyżwiarstwie Szybkim


reprezentacja dziewcząt - I miejsce
reprezentacja chłopców - V miejsce


Gratulujemy!!!

>>>więcej


Międzyszkolny Konkurs "Opis i Interpretacja Obrazu"

I miejsce - Mateusz Piątkowski, kl.V B
II miejsce - Lena Sękala, kl.V A            


Brawo!!!

>>>więcej


Międzyszkolny Konkurs "I młodzi listy piszą"

III miejsce - Mateusz Piątkowski, kl.V B


Brawo!!!

>>>więcej


Konkurs Recytatorski - MAGIA ŻYWEGO SŁOWA

III miejsce - Olga Bryniak, kl.IV B
III miejsce - Julia Krawiec, kl.V C 


Brawo!!!

>>>więcej


Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

I miejsce w kategorii solistów I-III - Zuzanna Stępień
III miejsce w kategorii solistów IV-VI - Marta Czaj      


Gratulacje!!!

>>>więcej


Ogólnopolska Olimpiada Historyczna "OLIMPUS"

Laureaci - Aleksander Stępień, klasa Va
Mateusz Piątkowski, klasa Vb


Gratulacje!!!

>>>więcej


Mistrzostwa Sosnowca w Minikoszykówce

II miejsce - reprezentacja dziewcząt


Brawo!!!

>>>więcej


Mistrzostwa Sosnowca w pływaniu drużynowym chłopców

II miejsce - reprezentacja chłopców


Gratulacje!!!

>>>więcej


XV Regionalny Konkurs Dziennikarski

II miejsce - Mateusz Piątkowski, kl.V b


Serdecznie gratulujemy!!!

>>>więcej


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

I miejsce - Julia Krawiec, kl.V c
wyróżnienie - Kaja Duda, kl.VI b

Gratulacje!!!

>>>więcej


I miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Sosnowca
o Puchar Dyrektora MSZS


Brawo !!!

>>>więcej


II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Sosnowca
w sztafetowych biegach przełajowych.


Gratulujemy !!!

>>>więcej




Archiwum
  • Rok szkolny 2015/2016
  • Rok szkolny 2014/2015
  • Rok szkolny 2013/2014
  • Rok szkolny 2012/2013
  • Rok szkolny 2011/2012
  • Rok szkolny 2010/2011
  • Rok szkolny 2009/2010
  • Rok szkolny 2008/2009
  • Rok szkolny 2007/2008
  • Rok szkolny 2005/2006
  • Rok szkolny 2004/2005
  • Rok szkolny 2003/2004
  • Rok szkolny 2001/2002
  • powrót