- strona główna
- o szkole
 * pedagog
 * logopeda
 * œwietlica
 * biblioteka
   zobacz nowoœci
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- statut
- system oceniania
- regulamin ocen
   za postawy
- sprawdzian
- szkoła z klasą
- galeria - harmonogram imprez
- plan lekcji
- kalendarz roku
- programy nauczania
- podręczniki
- konspekty
- koła przedmiotowe - Klub Europejski
- szkolna gazeta   "Kleks"
- szkolna gazeta   "Super Joy"
- samorząd
   uczniowski
- klasa sportowa
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczki

Jesteśmy szkołą z klasą


Rok szkolny 2003/2004

Konkursy sportowe
Konkursy matematyczne
Konkursy polonistyczne
Konkursy przyrodnicze
Inne konkursy


Konkursy sportowe

Zawody ogólnopolskie

  • Finały Czwórboju Lekkoatletycznego, Bydgoszcz 2004 - XXI miejsce
    Patryk Baradziej, Szymon Tabak, Dawid Borzęcki, Paweł Sadowski, Michał Niedzielski, Grzegorz Latacz


  • Zawody wojewódzkie

  • Tenis stołowy - VIII miejsce
    Paulina Garula, Marta Stąsiek, Anna Kosielska
  • Sztafety pływackie chłopców - XII miejsce
    Filip Bujoczek, Konrad Kolmasiak, Szymon Klimek, Patryk Rodek, Filip Lysko, Krzysztof Chruściel, Łukasz Suma, Grzegorz Latacz
  • Czwórbój Lekkoatletyczny, Chorzów 2004- II miejsce
    Paweł Sadowski, Dawid Borzęcki, Dawid Szysiak, Szymon Tabak, Patryk Baradziej, Mateusz Bator


  • Czwórbój Lekkoatletyczny Chorzów 2004 Czwórbój Lekkoatletyczny Chorzów 2004 Tenis stołowy - zawody wojewódzkie Tenis stołowy - zawody wojewódzkie


    Zawody rejonowe

  • Czwórbój lekkoatletyczny klas V i VI - VI miejsce dziewcząt
  • Czwórbój lekkoatletyczny, Jaworzno 2004 - I miejsce chłopców
    Paweł Sadowski, Dawid Borzęcki, Dawid Szysiak, Szymon Tabak, Patryk Baradziej, Mateusz Bator
  • Tenis stołowy - I miejsce
    Paulina Garula, Marta Stąsiek, Anna Kosielska


  • Zawody miejskie

  • Klasyfikacja ogólna szkół podstawowych Sosnowca - I miejsce dziewcząt
  • Najbardziej usportowiona szkoła - IV miejsce chłopców
  • Zawody pływackie szkół podstawowych w ramach obchodów "Dnia Dziecka", pływalnia Klimontów - I miejsce szkoły
    Wyniki indywidualne:
    Aleksandra Moń - I miejsce, Joanna Górecka - I miejsce, Grzegorz Latacz - II miejsce, Paulina Baltrukiewicz - II miejsce, Sylwester Stacherski - III miejsce, Łukasz Suma - III miejsce, Marta Szaramowicz - III miejsce, Anna Tomasik - III miejsce, Aleksandra Czubala - III miejsce, Adrian Będkowski - III miejsce

    Zawody pływackie szkół podstawowych Zawody pływackie szkół podstawowych

  • Czwórbój lekkoatletyczny klas V i VI - II miejsce dziewcząt w Sosnowcu
    awans do zawodów rejonowych w Jaworznie
  • Czwórbój lekkoatletyczny, Jaworzno 2004 - I miejsce chłopców
    Paweł Sadowski, Dawid Borzęcki, Dawid SZysiak, Szymon Tabak, Patryk Baradziej, Mateusz Bator
  • Trójbój lekkoatletyczny klas III nauczania zintegrowanego "Pierwszy Krok Lekkoatletyczny" - II miejsce dziewcząt
    Monika Kantor, Magda Szastak, Katarzyna Struzik, Julia Dadzibóg, Karolina Szopa, Natalia Kozińska, Karolina Jakubowska
  • Trójbój lekkoatletyczny klas III nauczania zintegrowanego "Pierwszy Krok Lekkoatletyczny" - II miejsce chłopców
    Jakub Malara, Maciej Białczyk, Michał Sochacki, Dariusz Mazur, Mateusz Nowak, Konrad Kolmasik
  • Zawody lekkoatletyczne klas IV-VI - II miejsce
  • Piłka nożna dziewcząt - I miejsce
    Skład drużyny: Paulin Garula, Marta Stąsiek, Marta Dziagan, Kamila Kulik, Karolina Ziobro, Patrycja Bartyzel, JoannaSapińska, Izabela Gosek.
  • Sztafety pływackie - III miejsce dziewcząt, I miejsce chłopców
    Aleksandra Moń i Marta Szaramowicz, Joanna Górecka i Anna Tomasik, Katarzyna Tuka i Magdalena Wójcik
  • Tenis stołowy - I miejsce
    Paulina Garula, Marta Stąsiek, Anna Kosielska
  • Piłka ręczna - II miejsce
    Skłd drużyny: Agnieszka Mrozowska, Paulina Garula, Marta Stąsiek, Marta Dziagan, Joanna Górecka, Kamila Kulik, Karolina Ziobro, Patrycja Bartyzel, Izabela Gosek, Joanna Sapińska, Kinga Rodek, Ewelina Robak, Anna Tomasik.

  • Piłka koszykowa - V miejsce
    Skłd drużyny: Agnieszka Mrozowska, Paulina Garula, Marta Stąsiek, Marta Dziagan, Joanna Górecka, Kamila Kulik, Karolina Ziobro, Patrycja Bartyzel, Izabela Gosek, Joanna Sapińska, Kinga Rodek, Ewelina Robak, Anna Tomasik.

  • Mistrzostwa Sosnowca w pływaniu - II miejsce chłopców
  • Halowe zawody lekkoatletyczne dla szkół podstawowych - II miejsce chłopców
  • Tenis stołowy o puchar Prezydenta Miasta Sosnowca - II miejsce w klasyfikacji ogólnej
    Paulina Garula, Marta Stąsiek, Anna Kosielska, Marta Dziagan,Miłosz Watras, Dawid Szysiak, Bartosz Majczak, Dawid Borzęcki, Grzegorz Latacz
  • Zajączkowe Mistrzostwa w Pływaniu o Puchar Dyrektora SP-45 - II miejsce szkoła, I miejsce - sztafeta chłopców 8 x 50 metrów
  • Mini piłka ręczna - IV miejsce chłopców
    Dawid Borzęcki, Szymon Tabak, Dawid Szysiak, Paweł Sadowski, Grzegorz Latacz, Mateusz Bator, Miłosz Watras, Bartosz Majczak, Michał Niedzielski, Michał Biernacki, Igor Fulbiszewski, Mariusz Kowalczyk
  • Mini siatkowka - III miejsce chłopców
    Michał Biernacki, Bartosz Majczak, Artur Krzakiewicz, Igor Fulbiszewski, Piotr Szafraniec, Jakub Włosek, Tomasz Wierzyński, Mateusz Bator, Dawid Borzęcki, Miłosz Watras, Grzegorz Latacz
  • Mini koszykowka - V miejsce chłopców
    Mateusz Bator, Artur Krzakiewicz, Dawid Borzęcki, Michał Biernacki, Paweł Sadowski, Bartosz Majczak, Miłosz Watras, Sztmon Tabak, Łukasz Suma, Dawid Szysiak
  • Biegi przełajowe o Paterę Trybuny Śląskiej oraz TKKF - I miejsce za największą liczbę uczestników
  • Zawody "Pierwszy krok lekkoatletyczny" - II miejsce w kategorii chłopców, II miejsce w kategorii dziewcząt
    powrót


    Konkursy matematyczne


    Konkursy międzynarodowe

  • Kangur 2004
    Katarzyna Nowak - nagroda II stopnia, 25 miejsce w regionie
    Patryk Molęda - dyplom za bardzo dobry wynik
    Karolina Kociara - dyplom za bardzo dobry wynik
    Szymon Klimek - wyróżnienie
    Marzena Binkiewicz - wyróżnienie

    Konkursy ogólnopolskie

  • Alfik matematyczny 2003
    Agnieszka Ściążko - 20 miejsce w wojwództwie, 195 w kraju
    Paweł Maślak - 26 miejsce w wojwództwie, 353 w kraju


  • Konkursy miejskie

  • V Międzyszkolny Turniej Młodych Ekonomistów - III miejsce
    drużyna w składzie: Katarzyna Nowak kl.VId i Kinga Rodek kl.VIa
  • Międzyszkolny Konkurs matematyczny " W krainie procentów" - IV miejsce
    drużyna w składzie: Katarzyna Nowak kl.VId i Radosław Gajos kl.VIb




  • powrót
    Konkursy polonistyczne

  • V Miejski Konkurs Literacki pod hasłem - Moja pierwsza książka- czyli od tego się zaczęło - I miejsce
    Agnieszka Styblińska kl.V b




  • Konkursy przyrodnicze


  • II Edycja Konkursu Zielonej Koniczynki "Moje śmieci"organizaowana przez Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Mikołowie
    Paweł Soswa kl.Va - I miejsce w kategorii prac indywidualnych za nagranie kasety wideo o recyklingu
    Karolina Kociara kl.IVa - II miejsce za wykonaną makietę
    Agata Lizoń i Magda Stępień kl.Va oraz Adam Keler i Jakub Rutka kl.Vb - wyróżnienia w kategorii prac zespołowych


  • Inne konkursy

  • IV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Eurpejskiej - II miejsce
    drużyna w składzie: Katarzyna Nowak kl.VId i Marta Stąsiek kl.VIb



    powrót