- strona główna
- o szkole
 * pedagog
 * logopeda
 * œwietlica
 * biblioteka
   zobacz nowoœci
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- statut
- system oceniania
- regulamin ocen
   za postawy
- sprawdzian
- szkoła z klasą
- galeria - harmonogram imprez
- plan lekcji
- kalendarz roku
- programy nauczania
- podręczniki
- konspekty
- koła przedmiotowe - Klub Europejski
- szkolna gazeta   "Kleks"
- szkolna gazeta   "Super Joy"
- samorząd
   uczniowski
- klasa sportowa
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczki

Jesteśmy szkołą z klasą


Rok szkolny 2004/2005

Konkursy sportowe
Konkursy matematyczne
Konkursy przyrodnicze
Inne konkursy


Konkursy sportowe



Zawody miejskie

  • Trójbój lekkoatletyczny chłopców - III miejsce drużynowo
  • Zawody lekkoatletyczne o puchar dyrektora MOS -
    II miejsce drużynowo dziewcząt

    Karolina Dusza - I miejsce w biegu na 60 m, Monika Brożek - II miejsce w biegu na 60m
  • Zawody lekkoatletyczne o puchar dyrektora MOS - IV miejsce drużynowo chłopców
  • Sztafetowe biegi przełajowe - VI miejsce drużynowo dziewcząt, VI miejsce drużynowo chłopców
  • Sosnowieckie biegi przełajowe - V miejsce drużynowo dziewcząt, III miejsce drużynowo chłopców
  • VIII Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca - II miejsce drużynowo
  • Finały miejskie w pływaniu indywidualnym - III miejsce drużynowo dziewcząt, III miejsce drużynowo chłopców
    Ola Moń - I miejsce delfin, Marta szaramowicz - I miejsce styl klasyczny, Małgorzata Nowogórska - I miejsce styl dowolny
  • Tenis stołowy - Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca - II miejsce drużynowo chłopców
  • Gry i zabawy sportowe dla klas II, III i IV z okazji Mikołaja - II miejsce drużynowo
  • Zawody łyżwiarskie "Błękitna sztafeta" - V miejsce drużynowo dziewcząt
    powrót


    Konkursy matematyczne


    Konkursy międzynarodowe

  • Kangur matematyczny 2005
    Paweł Maślak - wyróżnienie, 64 miejsce w regionie,
    Agnieszka Ściążko - wyróżnienie, 64 miejsce w regionie.


  • Konkursy ogólnopolskie

  • Konkurs matematyczny OXFORD - 3 EDYCJA
    TEST-MATEMATYKA-PLUS

    wyróżnienie III stopnia - Izabela Hrabia kl.IV b
    wyróżnienie IV stopnia - Michał Pielka kl.IV b
    wyróżnienie IV stopnia - Agnieszka Ściążko kl.VI a
    wyróżnienie IV stopnia - Paweł Maślak kl.VI c


  • Alfik matematyczny 2004
    Paweł Maślak - 26 miejsce w województwie śląskim, 345 miejsce w Polsce


  • Konkursy miejskie

  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas szóstych organizowany przez SP Nr 13
    I miejsce - Paweł Maślak kl.VI c
    VII miejsce - Szymon Grześka kl.VI b
  • Miejski Konkurs matematyczny " W krainie procentów" - II miejsce
    drużyna w składzie: Agnieszka Ściążko kl.VIa i Paweł Maślak kl.VIc
  • V Miejski Konkurs "Matematyczny slalom" - III miejsce
    drużyna w składzie: Karolina Szopa, Marcin Lewandowski, Michał Pielka kl.IV b
  • VI Międzyszkolny Turniej Młodych Ekonomistów " - II miejsce
    drużyna w składzie: Szymon Grześka kl.VIb i Piotr Szafraniec kl.VIc


  • powrót




    Konkursy przyrodnicze

    Konkursy wojewódzkie

  • III Edycja Konkursu Zielonej Koniczynki "Szacunek wodzie" - organizowana przez Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Mikołowie
    Paweł Maślak kl.VI - I miejsce w kategorii prac indywidualnych za nagranie filmu "Szacunek wodzie".c


  • Konkurs wojewódzki w Pałacu Młodzieży w Katowicach
    - Przyroda wokół nas - dla uczniów klas szóstych.

    VI miejsce Agata Lizoń kl.VI a
    VII miejsce Agnieszka Styblińska kl.VI b

    Konkursy miejskie

  • II Edycja Miejskiego Konkursu "Młodzi przyrodnicy"
    wyróżnienie - Paweł Maślak kl.VI c
  • I Konkurs Wiedzy Przyrodniczej (G15)- Z przyrodą za pan brat -
    V miejsce

    drużyna w składzie: Katarzyna Łaskawska, Agnieszka Styblińska, Katarzyna Tuka kl.VI b
  • Miejski Konkurs - Młodzi przyrodnicy
    do finału konkursu zakwalifikowały się: Marta Górnicka, Agata Lizoń, Katarzyna Łaskawska, Katarzyna Tuka, Paweł Maślak



    Inne konkursy

  • V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Eurpejskiej - II miejsce
    drużyna w składzie: Paulina Kurbiel i Katarzyna Łaskawska kl.VIb



    powrót