- strona główna
- o szkole
 * pedagog
 * logopeda
 * œwietlica
 * biblioteka
   zobacz nowoœci
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- statut
- system oceniania
- regulamin ocen
   za postawy
- sprawdzian
- szkoła z klasą
- galeria - harmonogram imprez
- plan lekcji
- kalendarz roku
- programy nauczania
- podręczniki
- konspekty
- koła przedmiotowe - Klub Europejski
- szkolna gazeta   "Kleks"
- szkolna gazeta   "Super Joy"
- samorząd
   uczniowski
- klasa sportowa
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczki

Jesteśmy szkołą z klasą


Osiągnięcia uczniów
rok szkolny 2005/2006




Konkursy sportowe
Konkursy matematyczne
Konkursy informatyczne
Konkursy przyrodnicze


Konkursy sportowe



Zawody miejskie

  • I Czwartek Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych
    dziewczęta III miejsce drużynowo, chłopcy II miejsce drużynowo

  • 3-bój lekkoatletyczny klas IV - V
    III miejsce drużynowo dziewcząt, II miejsce drużynowo chłopców

  • Sztafetowe biegi przełajowe
    dziewczęta 6 x 800 m - V miejsce drużynowo,
    chłopcy 6 x 1000 m VI miejsce drużynowo

  • II Czwartek Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych
    dziewczęta II miejsce drużynowo, chłopcy II miejsce drużynowo

  • Sosnowieckie biegi przełajowe ( I edycja )
    VI miejsce drużynowo dziewcząt, IV miejsce drużynowo chłopców

  • Sosnowieckie biegi przełajowe ( II edycja )
    VII miejsce drużynowo dziewcząt, III miejsce drużynowo chłopców

  • III Czwartek Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych
    dziewczęta II miejsce drużynowo, chłopcy II miejsce drużynowo

  • IV Czwartek Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych
    dziewczęta II miejsce drużynowo, chłopcy II miejsce drużynowo

  • Sztafety Pływackie Szkół Podstawowych
    dziewczęta II miejsce drużynowo, chłopcy V miejsce drużynowo

  • Mikołajkowe zawody pływackie
    liczne miejsca na podium

  • Tenis stołowy - Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca
    ( I edycja )

    dziewczęta - II miejsce drużynowo, chłopcy - II miejsce drużynowo

  • Tenis stołowy - Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca
    ( II edycja )

    dziewczęta - II miejsce drużynowo, chłopcy - II miejsce drużynowo

  • Eliminacje rozgrywek mini siatkówki chłopców Szkół Podstawowych
    I miejsce, awans do półfinału

  • Półfinały rozgrywek mini siatkówki chłopców Szkół Podstawowych
    I miejsce, awans do finału

  • Finały rozgrywek mini siatkówki chłopców Szkół Podstawowych
    III miejsce, skład drużyny: Michał Marzęcki, Michał Mysłek, Paweł Kot, Sylwester Stacherski, Bartłomiej Maresz, Kamil Gryc, Daniel Wilichowski, Konrad Kolmasiak, Bartosz Trela, Kamil Gajoch, Konrad Wójcik

  • Zawody łyżwiarskieSzkól Podstawowych
    dziewczęta - V miejsce drużynowo, chłpocy - VIII miejsce drużynowo

  • Zawody łyżwiarskie Szkół Podstawowych
    dziewczęta - V miejsce drużynowo, chłopcy - VIII miejsce drużynowo
  • Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w narciarstwie alpejskim
    Karolina Sieruga - III miejsce, Ola Baran - VI miejsce
  • Mistrzostwa Sosnowca Szkół Podstawowych w Halowej Lekkiej Atletyce
    dziewczęta - II miejsce drużynowo, chłopcy - III miejsce drużynowo, indywidualnie: Michał Mysłek - I miejsce w biegu na 30 m ze startu wysokiego.


    Mini siatkówka chłopców Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w narciarstwie alpejskim Tenis stołowy - Zawody  o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca Drżyna siatkówki chłopców


    powrót


    KONKURSY MATEMATYCZNE

    Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
    Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
    "KANGUR 2006"
    wyróżnienieKwiecień Katarzyna,
    kl III c
    Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
    "KANGUR 2006"
    wyróżnienieWójcik Paulina,
    kl IV c
    Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
    "KANGUR 2006"
    wyróżnienieOlewińska Paulina,
    kl IV c
    Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
    "KANGUR 2006"
    wyróżnienieKrupa Julia,
    Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
    "KANGUR 2006"
    wyróżnienieBinkiewicz Marzena,
    kl. VI c
    Konkurs "Oxford" test - matematyka - plus, 5 edycjawyróżnienieWójcik Paulina,
    kl IV c
    II Miejski Konkurs Matematyczny" As szóstych klas"II miejsce w SosnowcuRoksana Biegun, kl. VI c


    powrót


    KONKURSY INFORMATYCZNE

    Regionalny Konkurs Informatyczny dla klas II-III "Komputerowy Guru"V miejsce Bartosz Załęcki kl.III b
    Regionalny Konkurs Informatyczny dla klas II-III "Komputerowy Guru"wyróżnienie Maciej Górnicki kl.III c
    X Mistrzostwa Polskiej Młodzieży Szkolnej w InformatyceI miejsce w województwie, 18 miejce w PolsceKamil Gryc kl.VI c


    powrót


    KONKURSY PRZYRODNICZE

    Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
    Rejonowy Konkurs
    "W głębinach dawnych mórz"
    nagrodaAdam Janasik, kl IV c
    Rejonowy Konkurs
    "W głębinach dawnych mórz"
    wyróżnienieMarzena Bieńkowska, kl VI c
    Miejski Konkurs
    "Jestem częścią przyrody"
    II miejsceKarolina Kociara,
    kl VI a
    Miejski Konkurs
    "Jestem częścią przyrody"
    wyróżnieniePatryk Molęda, kl VI b
    Miejski konkurs
    "Odwiedź to miejsce ...naprawdę warto""
    III miejsceMarta Szaramowicz
    i Katarzyna Tyka,
    kl VI a
    Miejski konkurs
    "Odwiedź to miejsce ...naprawdę warto""
    III miejsceEwelina Barcińska
    i Marzena Binkiewicz, kl VI c
    III Miejski konkurs
    "Młodzi przyrodnicy"
    wyróżnienieMichał Pielka, kl V b
    III Miejski konkurs
    "Młodzi przyrodnicy"
    wyróżnienieKatarzyna Pal, kl VI b
    III Miejski konkurs
    "Młodzi przyrodnicy"
    wyróżnieniePatryk Molęda, kl VI b
    III Miejski konkurs
    "Młodzi przyrodnicy"
    wyróżnienieRoksana Biegun, kl VI c
    III Miejski konkurs
    "Młodzi przyrodnicy"
    wyróżnienieMarzena Binkiewicz,
    kl VI c


    powrót


    powrót