- strona główna
- o szkole
 * pedagog
 * logopeda
 * œwietlica
 * biblioteka
   zobacz nowoœci
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- statut
- system oceniania
- regulamin ocen
   za postawy
- sprawdzian
- szkoła z klasą
- galeria - harmonogram imprez
- plan lekcji
- kalendarz roku
- programy nauczania
- podręczniki
- konspekty
- koła przedmiotowe - Klub Europejski
- szkolna gazeta   "Kleks"
- szkolna gazeta   "Super Joy"
- samorząd
   uczniowski
- klasa sportowa
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczki

Jesteśmy szkołą z klasą


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2007/2008

Konkursy matematyczne
Konkursy informatyczne
Konkursy przyrodnicze


KONKURSY MATEMATYCZNE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"KANGUR 2008"
Nagroda I stopniaKarol Sakwa,
kl IV c
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"KANGUR 2008"
Nagroda II stopniaBartosz Załęcki,
kl V b
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"KANGUR 2008"
Nagroda II stopniaDominika Godzisz,
kl V b
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"KANGUR 2008"
Nagroda II stopniaJakub Grześka,
kl VI b
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"KANGUR 2008"
Nagroda II stopniaRenata Kaleta,
kl VI c
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"KANGUR 2008"
Nagroda II stopniaAleksandra Czubala,
kl VI c
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "ALFIK 2007"Nagroda II stopniaKarol Sakwa,
kl IV c
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
"W krainie procentów"
I miejsce w SosnowcuPaulina Wójcik,
kl VI c
Jakub Grześka
kl.VI b
Międzyszkolny Turniej Młodych EkonomistówI miejsce w SosnowcuPaulina Wójcik,
kl VI c
Jakub Grześka
kl.VI b
Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-techniczny "Droga, prędkość i czas
na rowerze"
IV miejsceKarol Sakwa,
kl IV c
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Pitagoras"II miejsce Jakub Grześka
kl.VI b
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Pitagoras"II miejsce drużyna w składzie:
Paulina Wójcik (VIc),
Jakub Grześka (VIb),
Damian Dłubała (VIa)


powrót


KONKURSY INFORMATYCZNE

Międzyszkolny Konkurs "Komputerowy Guru"wyróżnienie Jakub Grześka kl.VI b


powrót


KONKURSY PRZYRODNICZE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Ogólnopolski Konkurs
Eko - Planeta
nagrodaAlicja Giecewicz, kl V c
Wojewódzki Konkurs
"Przyroda wokół nas"
17 miejsceAlseksandra Matyśkiewicz, kl VI a
Regionalny Konkurs
"Żyję zdrowo"
I miejsceMiłosz Zarzycki, kl VI a
Międzyszkolny konkurs
"Ptaki w moim mieście"
II miejsceSara Kamińska, kl VI c
Międzyszkolny konkurs
"Ptaki w moim mieście"
III miejscePaulina Idziak, kl VI a


powrót


powrót