- strona główna
- o szkole
 * pedagog
 * logopeda
 * œwietlica
 * biblioteka
   zobacz nowoœci
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- statut
- system oceniania
- regulamin ocen
   za postawy
- sprawdzian
- szkoła z klasą
- galeria - harmonogram imprez
- plan lekcji
- kalendarz roku
- programy nauczania
- podręczniki
- konspekty
- koła przedmiotowe - Klub Europejski
- szkolna gazeta   "Kleks"
- szkolna gazeta   "Super Joy"
- samorząd
   uczniowski
- klasa sportowa
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczki

Jesteśmy szkołą z klasą


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2008/2009

Konkursy sportowe
Konkursy matematyczne
Konkursy przyrodnicze


KONKURSY MATEMATYCZNE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2009"wyróżnienie II stopniaJulia Dorobisz,
kl IV b
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2009"wyróżnienie II stopniaKarol Sakwa,
kl V c
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2009"wyróżnienie II stopniaKalina Wojnar,
kl V c
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2009"wyróżnienie II stopniaDominika Godzisz,
kl VI b
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "ALFIK 2008"19 miejsce w województwieKarol Sakwa,
kl V c
Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-techniczny "Droga, prędkość i czas na rowerze"III miejsceKarol Sakwa,
kl V c
Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-techniczny "Droga, prędkość i czas na rowerze"wyróżnienie Julia Dorobisz,
kl IV b
IX Miejski konkurs dla uczniów klas czwartych "MATEMATYCZNY SLALOM"I miejscedrużyna w składzie:
Julia Dorobisz, Natalia Łabuzek, Adrian Nowak,
kl IV b


powrót


KONKURSY PRZYRODNICZE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Wojewódzki Konkurs Wiedzy EkologicznejII miejsceAlicja Giecewicz, kl VI c
Wojewódzki Konkurs Wiedzy EkologicznejII miejscePaulina Wójcik, kl V c
Regionalny Konkurs "Zielone Miasto Przyszłości"wyróżnienieKalina Wojnar, kl V c
Regionalny Konkurs "Zielone Miasto Przyszłości"wyróżnienieJustyna Kłosowicz, kl V c
Miejski Konkurs "Mieszkam w Sosnowcu"I miejsceAleksandra Czubala, kl VI c
Miejski Konkurs "Mieszkam w Sosnowcu"III miejsceMarlena Gwóźdź, kl VI c
Miejski Konkurs "Mieszkam w Sosnowcu"III miejsceKarol Sakwa, kl V c
Miejski Konkurs "Jestem częścią przyrody"II miejsceAlicja Giecewicz, kl VI c
Miejski Konkurs "Igraszki z przyrodą"III miejsceAlicja Giecewicz, kl VI c
Miejski Konkurs "Igraszki z przyrodą"III miejsceDorota Szopa, kl VI b
Miejski Konkurs "Rozumiem Cię Ziemio"II miejscedrużyna w składzie: Sybilla Dybich, Paweł Wożniak,kl V b
Miejski Konkurs "Rozumiem Cię Ziemio"II miejscedrużyna w składzie: Ada Jelonkiewicz, Anna Kuchna, Aleksander Fira, kl. IV a
Miejski Konkurs "Rozumiem Cię Ziemio"wyróżnieniedrużyna z kl. IV b
Miejski Konkurs Wiedzy o Janie KiepurzeIV miejsceAlicja Giecewicz,kl VI c
Miejski Konkurs "Znam 23 Parki Narodowe
w Polsce"
wyróżnieniePaulina Wójcik, kl V c
Miejski Konkurs "Znam 23 Parki Narodowe
w Polsce"
wyróżnienieKonrad Wojewoda, kl V c
Miejski Konkurs "Znam 23 Parki Narodowe
w Polsce"
wyróżnienieAleksandra Kominiarczyk, kl V a


powrót


KONKURSY SPORTOWE

Nasza szkoła zajęła w roku szkolnym 2008/2009
I miejsce - w kategorii dziewcząt
I miejsce - w kategorii chłopców
w klasyfikacji szkół na
"Najbardziej usportowioną szkołę" w Sosnowcu.


Nazwa konkursuMiejsce
Czwartki Lekkoatletyczne Szkół PodstawowychV miejsce drużynowo
Sosnowiecki biegi przełajoweDziewczęta - I miejsce drużynowo
Chłopcy - V miejsce drużynowo
Sztafetowe biegi przełajowe chłopców
6 x 1000 m
V miejsce drużynowo
Zawody pływackie o Puchar Prezydenta miasta SosnowcaChłopcy - II miejsce drużynowo
Zawody pływackie - mistrzostwa Sosnowca Szkół PodstawowychDziewczęta - II miejsce drużynowo
Puchar Prezydenta miasta Sosnowca
w narciarstwie alpejskim
Chłopcy - III miejsce drużonowo
Narciarstwo - klasyfikacja generalna Sosnowieckich Szkół PodstawowychDziewczęta - I miejsce drużynowo
Mistrzostwa Sosnowca Szkół Podstawowych
w Łyżwiarstwie Szybkim
Dziewczęta - III miejsce drużynowo
Chłopcy - V miejsce drużynowo
BadmintonDziewczęta - V miejsce drużynowo
Chłopcy - IV miejsce drużynowo
Tenis stołowy - Puchar Prezydenta miasta SosnowcaII miejsce drużynowo
Tenis stołowy - Mistrzostwa Sosnowca Szkół PodstawowychDziewczęta - I miejsce drużynowo
Chłopcy - III miejsce drużynowo
Tenis stołowy - Finały Rejonowe Szkół PodstawowychDziewczęta - II miejsce drużynowo
Chłopcy - III miejsce drużynowo
Halowe Mistrzostwa Sosnowca w Lekkiej AtletyceDziewczęta - I miejsce drużynowo
Chłopcy - I miejsce drużynowo
Mini siatkówka - Mistrzostwa Sosnowca Szkół PodstawowychDziewczęta - IV miejsce drużynowo
Chłopcy - II miejsce drużynowo
Mini siatkówka - Finały Rejonowe Szkół PodstawowychChłopcy - III miejsce drużynowo
Mini koszykówka - Mistrzostwa Sosnowca Szkół PodstawowychChłopcy - I miejsce drużynowo
Mini koszykówka - Finały Rejonowe Szkół PodstawowychChłopcy - II miejsce drużynowo
Finały mini piłki ręcznej chłopców Szkół PodstawowychChłopcy - IV miejsce drużynowo w Sosnowcu
Czwórbój Lekkoatletyczny Sosnowieckich Szkół PodstawowychDziewczęta - I miejsce drużynowo
Chłopcy - V miejsce drużynowo
Czwórbój Lekkoatletyczny - zawody rejonoweDziewczęta - II miejsce drużynowo
Turniej o Puchar Szkół Podstawowych
w Piłce Nożnej Halowej
Chłopcy - II miejsce drużynowo
I Mistrzostwa Zagórza w Piłce Nożnej Halowej Szkół Podstawowych
pod patronatem Gimnazjum Nr 9
im.Jana Pawła II w Sosnowcu
Chłopcy - I miejsce drużynowo
Rozgrywki w mini siatkówce chłopców
o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 9
Chłopcy - II miejsce drużynowo


powrót