- strona główna
- o szkole
 * pedagog
 * logopeda
 * świetlica
 * biblioteka
   zobacz nowości
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- statut
- system oceniania
- regulamin ocen
   za postawy

- sprawdzian
- szkoła z klasą
- galeria
- harmonogram imprez
- plan lekcji
- kalendarz roku
   zebrania,
   konsultacje

- programy nauczania
- podręczniki
- konspekty
- koła przedmiotowe
- Klub Europejski
- samorząd
   uczniowski
- klasa sportowa
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczki
- szkolna gazeta   "Kleks"
- koła zainteresowań
  WAŻNE LINKI

MEN


CKE


OKE Jaworzno


Portal
edukacyjny


Sosnowiecki klub karate



Jesteśmy szkołą z klasą


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010


Konkursy przyrodnicze
Konkursy matematyczne
Konkursy informatyczne
Konkursy historyczne
Konkursy sportowe
Taniec towarzyski


KONKURSY PRZYRODNICZE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
VIII Regionalny Konkurs
"Żyję zdrowo"
zorganizowany przez SP Nr 23 dn.6.05.2010r.
II miejsceNatalia Łabuzek, kl. V b
Regionalny Konkurs
"Mały ratownik"
zorganizowany przez Zarząd rejonowy PCK w Sosnowcu dn.13.05.2010r.
V miejsceAdrian Nowak, kl. V b
Konkurs Międzyszkolny
"Jestem częścią przyrody"
zorganizowany przez Gimnazjum Nr 7 w Sosnowcu dn.27.04.2010r.
II miejsceMateusz Węglarski, kl. VI a
Konkurs Miejski
"Geograficzne podróże"
zorganizowany przez Gimnazjum Nr 6 w Sosnowcu dn.13.05.2010r.
II miejsceMateusz Węglarski, kl. VI a
Kamil Bończak, kl. VI a
Miejski Konkurs "Czy znam region, w którym mieszkam?"
zorganizowany przez SP Nr 40 w Sosnowcu dn.12.04.2010r.
II miejsce


III miejsce
Ada Jelonkiewicz, kl V a
Klaudia Kowska, kl. V a

Szymon Tokarczyk, kl V b
Mateusz Wróbel, kl. V b
Konkurs Przyrodniczo - Plastyczny
"Zostań przyjacielem planety - dla siebie i innych"
zorganizowany przez SP Nr 8
w Sosnowcu dn.16.04.2010r.
I miejsce

II miejsce
Filip Atłas, kl V b

Paweł Dziura, kl V b
Konkurs na prezentację multimedialną "Przyroda i zabytki dzielnicy Sosnowca, w której mieszkasz"
zorganizowany przez SP Nr 20 w Sosnowcu
II miejsceMichał Korżak, kl.V a
Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny "Żyj w przyjaźni z naturą"
zorganizowany przez SP Nr 22 w Sosnowcu dn. 12.04.2010r.
wyróżnieniaAlicja Małysz, kl IV c
Natalia Łabuzek, kl.V b
Konkurs Przyrodniczy "Mieszkańcy wody mają głos"

zorganizowany przez SP Nr 21 w Sosnowcu dn. 19.04.2010r.
I miejsce

I miejsce drużynowo

I miejsce drużynowo

II miejsce drużynowo

wyróżnienie
Mateusz Wiatr, kl. IV a

Ada Jelonkiewicz i Natalia Jóźwiak, kl.IV a

Aleksandra Łabuz i Michalina Pokrywa, kl.VI a

Aleksandra Mysłek i Magda Rydzek, kl.VI a

Natalia Kajda , kl.VI a
Miejski Konkurs
"Mieszkam w Sosnowcu"
zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Geograficzne
II miejsce


wyróżnienie
Paulina Gwoździk, kl. VI c
Karol Sakwa, kl. VI c

Paulina Sacha, kl.IV b
Miejski Konkurs
"Sosnowiec - miasto Trójkąta Trzech Cesarzy"

zorganizowany przez SP Nr 16 w Sosnowcu i PTTK
II miejsce drużynowoPaulina Gwoździk, kl VI c
Karol Sakwa, kl. VI c
Miejski Konkurs "Moje spotkania z przyrodą" zorganizowany przez SP Nr 13 w SosnowcuudziałJulia Dorobisz, kl.V b
Natalia Łabuzek, kl.V b
Alicja Małysz, kl. IV c
Konkurs Wiedzy Ekologicznej zorganizowany przez Zespół Parków Krajobrazowych woj.śląskiegoIV miejsce
w I etapie
Paulina Wójcik, kl.VI c
Ada Jelonkiewicz, kl.V a
Miejski Konkurs: Poznajemy Parki Krajobrazowe woj.śląskiego
zorganizowany przez SP Nr 46
I miejsce
w edycji szkolnej
Paulina Sacha, kl.IV b


powrót


KONKURSY MATEMATYCZNE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"KANGUR 2010"
wyróżnienie II stopnia

wyróżnienie II stopnia

wyróżnienie II stopnia
Sebastian Dudała, kl. IV b


Julia Dorobisz, kl. V b


Karol Sakwa, kl. VI c
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "ALFIK 2009"23 miejsce w województwie

47 miejsce w województwie

42 miejsce w województwie

47 miejsce w województwie

Karol Sakwa, kl VI c


Julia Dorobisz, kl. V b


Sebastian Dudała, kl.IV b


Julia Roch, kl.III b
Międzyszkolny Konkurs "POTYCZKI MATEMATYCZNE 2009"I miejscedrużyna w składzie:
Julia Dorobisz, Natalia Łabuzek, Adrian Nowak,
kl. V b
Międzyszkolny Konkurs Matematyczno - Techniczny "Droga, prędkość i czas na rowerze"II miejsceSebastian Dudała, kl. IV b
X Miejski konkurs dla uczniów klas czwartych "MATEMATYCZNY SLALOM"II miejscedrużyna w składzie:
Magdalena Demisiuk, Sebastian Dudała, Jakub Szopiński



KONKURSY INFORMATYCZNE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Regionalny Konkurs Informatyczny "Komputerowy Guru"
dla uczniów klas młodszych
I miejsceJulia Roch, kl. III b


powrót


KONKURSY HISTORYCZNE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Ogólnopolska Olipiada z Historii "OLIMPUS"tytuł laureata sesji zimowejDawid Samborski, kl VI b
Piotr Panas, kl. V a
Kamil Bończak, kl.VI a
I Ogólnopolski Konkurs Historyczny "KLIO 2010" - śladami starożytnych cywilizacjiIV miejsce w PolscePiotr Panas, kl. V a


powrót


KONKURSY SPORTOWE

!!! DRUGI RAZ Z RZĘDU,
TRZECI W CIĄGU CZTERECH LAT !!!

Szkoła Podstawowa nr 46
w roku szkolnym 2009 / 2010
w kategorii chłopców zajęła

I miejsce
(na 34 szkoły podstawowe
biorące udział w rywalizacji)
w klasyfikacji szkół na
"Najbardziej usportowioną szkołę"
w Sosnowcu.


Udział uczniów w międzyszkolnych rozgrywkach i zawodach sportowych oraz osiągnięte wyniki drużynowe:

Nazwa konkursuMiejsce
Wojewódzki Półfinał Igrzysk w mini piłce nożnej Szkół PodstawowychII miejsce w półfinale,
V miejsce w woj. śląskim
Finały mini piłki nożnej chłopców Szkół PodstawowychI miejsce w rejonach
Finały mini siatkówki chłopców Szkół PodstawowychIII miejsce w rejonach
Finały mini koszykówki chłopców Szkół PodstawowychIII miejsce w rejonach
Puchar Zagórza w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych pod patronatem Gimnazjum Nr 9 im. Jana Pawła II w Sosnowcu I miejsce drużynowo w Sosnowcu
Czwórbój Lekkoatletyczny Chłopców Szkół PodstawowychI miejsce w Sosnowcu
Finały mini piłki nożnej chłopców Szkół PodstawowychI miejsce w Sosnowcu
Halowe Mistrzostwa Sosnowca w Lekkiej Atletyce I miejsce drużynowo w kategorii chłopców
Sztafetowe biegi przełajowe chłopców 6 x 1000 m.II miejsce w Sosnowcu drużynowo
Zawody pływackie o Puchar Prezydenta miasta SosnowcaII miejsce drużynowo
Finały mini siatkówki chłopców Szkół PodstawowychII miejsce w Sosnowcu
Finały Unihokeja chłopców Szkół Podstawowych IV miejsce w Sosnowcu
Tenis stołowy - Mistrzostwa Sosnowca Szkół Podstawowych VI miejsce w kategorii chłopców
Mistrzostwa Sosnowca Szkół Podstawowych w Łyżwiarstwie SzybkimVII miejsce w kategorii chłopców
Czwartki Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych VIII miejsce drużynowo w Sosnowcu


Nasi sportowcy:

Nowe stroje sportowe Nasi sportowcy Nasi sportowcy Nasi sportowcy Nasi sportowcy Nasi sportowcy


Ela Świcarz na konkursie tańca towarzyskiego.





powrót