- strona główna
- o szkole
 * pedagog
 * logopeda
 * świetlica
 * biblioteka
   zobacz nowości
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- statut
- system oceniania
- regulamin ocen
   za postawy

- sprawdzian
- szkoła z klasą
- galeria
- harmonogram imprez
- plan lekcji
- kalendarz roku
   zebrania,
   konsultacje

- programy nauczania
- podręczniki
- konspekty
- koła przedmiotowe
- Klub Europejski
- samorząd
   uczniowski
- klasa sportowa
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczki
- szkolna gazeta   "Kleks"
- koła zainteresowań
  WAŻNE LINKI

MEN


CKE


OKE Jaworzno


Portal
edukacyjny


Sosnowiecki klub karate



Jesteśmy szkołą z klasą


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011


Konkursy przyrodnicze
Konkursy matematyczne
Konkursy informatyczne
Konkursy polonistyczne
Konkursy historyczne
Konkursy plastyczne
Konkursy sportowe



KONKURSY PRZYRODNICZE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Międzynarodowy Konkurs
"Kamienne archiwum Ziemi"
zorganizowany przez Państwowy Instytut Geologiczny.
wyróżnieniePaulina Wójcik, kl. V b
Miejski Konkurs
"Mieszkam w Sosnowcu"
zorganizowany przez Oddział Katowicki Polskiego Towarzystwa Geograficznego.
I miejsce
III miejsce
Julia Roch, kl. IV b
Paulina Sacha, kl. V b
Konkurs Miejski
"Geograficzne podróże"
zorganizowany przez Gimnazjum Nr 6 w Sosnowcu.
I miejsceJulia Dorobisz, kl. VI b
Natalia Łabuzek, kl. VI b
Miejski Konkurs Ekologiczny
"Na odpady nie ma rady"
zorganizowany przez Gimnazjum Nr 13 w Sosnowcu.
III miejsceJulia Dorobisz, kl. VI b
Natalia Łabuzek, kl. VI b
VII Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy
"Jestem częścią przyrody"
zorganizowany przez Gimnazjum Nr 7 w Sosnowcu.
IV miejsceJulia Dorobisz, kl. VI b
Miejski Konkurs
"Energetyczne zadania"
zorganizowany przez SP Nr 40 w Sosnowcu.
wyróżnieniePaweł Dziura, kl. VI b
Międzyszkolny Konkurs -
- III edycja
"Rozumiem Cię Ziemio"
zorganizowany przez Gimnazjum Nr 13 w Sosnowcu.
wyróżnienieRafał Jelonkiewicz, kl. IV a


powrót


KONKURSY MATEMATYCZNE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"KANGUR 2011"
wyróżnienia i nagrody II stopnia Julia Roch, kl.IV b,

Aleksandra Skomiał, kl. IV a,

Julia Dorobisz, kl.VI b,

Adam Sosnowski, kl.IV c,

Sebastian Dudała, kl. V b,

Jakub Szopiński, kl.V a
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "ALFIK 2010"wyróżnienia
Julia Dorobisz, kl VI b

Julia Roch, kl. IV b

Sebastian Dudała, kl.V b
XII Międzyszkolny Turniej Młodych Ekonomistów
zorganizowany przez
SP Nr 16 w Sosnowcu
I miejsceJulia Dorobisz, kl.VI b,
Adrian Nowak, kl.VI b
Międzyszkolny Konkurs Matematyczno - Techniczny "Droga, prędkość i czas na rowerze"
zorganizowany przez
SP Nr 40 w Sosnowcu
II miejsceSebastian Dudała, kl. V b
Miejski Konkurs Matematyczno-przyrodniczy "W duecie"
zorganizowany przez Gimnazjum Nr 9 w Sosnowcu.
III miejsceJulia Dorobisz, kl.VI b,
Natalia Łabuzek, kl.VI b
Miejski Konkurs Matematyczno-historyczny "Moje miasto w krainie liczb"
zorganizowany przez Gimnazjum Nr 1 w Sosnowcu.
I miejsce
II miejsce
Julia Dorobisz, kl.VI b,
Piotr Panas, kl.VI a

powrót




KONKURSY INFORMATYCZNE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Regionalny Konkurs Informatyczny "Komputerowy Guru" wyróżnienieJulia Roch, kl. IV b
Międzyszkolny Konkurs Informatyczny
"Mistrz Klawiatury 2011"
III miejsceJulia Roch, kl. IV b


powrót


KONKURSY Z JĘZYKA POLSKIEGO

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Regionalny Konkurs Recytatorski "Mały OKR"
zorganizowany przez Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach
I miejsceJulia Roch, kl.IV b
IV Ogólnopolski Konkurs Literacki
"I Ty możesz zostać bajkopisarzem"
wyróżnienieJulia Roch, kl.IV b
Konkurs Polonistyczny
"Mądrej głowie dość po słowie"
I miejsceKlaudia Kowska, kl. VI a,
Julia Dorobisz, kl.VI b
Konkurs polonistyczno-historyczny
"W świecie mitów"
wyróżnieniaPiotr Panas, kl. VI a,

Karolina Wójcik, kl. V b


powrót


KONKURSY HISTORYCZNE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Ogólnopolska Olipiada
z Historii "OLIMPUS"
tytuł laureata sesji zimowej

tytuł laureata sesji wiosennej
Piotr Panas, kl. VI a
Julia Roch, kl.IV b

Julia Roch, kl.IV b



powrót


KONKURSY PLASTYCZNE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Rejonowy Konkurs PlastycznywyróżnienieNatalia Łabuzek, kl. VI b
Julia Dorobisz, kl. VI b
Miejski Konkurs Plastyczny "Maska teatralnaIII miejsce

wyróżnienie
Ada Berger

Magdalena Deminiuk


powrót


KONKURSY SPORTOWE

Szkoła Podstawowa nr 46
w roku szkolnym 2010/2011
zajęła II miejsce w klasyfikacji szkół na

"Najbardziej usportowioną szkołę"
w Sosnowcu
w kategorii dziewcząt
oraz w kategorii chłopców

Nazwa konkursuMiejsce
Sosnowieckie Biegi PrzełajoweI miejsce w Sosnowcu
Czwórbój Lekkoatletyczny/td>I miejsce w Sosnowcu
Halowe Mistrzostwa Sosnowca w Lekkiej AtletyceI miejsce w Sosnowcu
Mini piłka nożna chłopcówII miejsce w Sosnowcu
Pływanie indywidualneII miejsce w Sosnowcu
Turniej Piłki Nożnej o Puchar portalu "Zagórze" i S. M. "Hutnik"II i IV miejsce w rozgrywkach
BadmintonIII miejsce w Sosnowcu
Puchar Zagórza w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych pod patronatem Gimnazjum Nr 9 im. Jana Pawła II w Sosnowcu III miejsce drużynowo
Łyżwiarstwo szybkieIV miejsce w Sosnowcu
UnihokejIV miejsce w Sosnowcu
Mini koszykówka chłopcówV miejsce w Sosnowcu
Mini siatkówka chłopcówV miejsce w Sosnowcu
Tenis stołowy indywidualnyV miejsce w Sosnowcu
Sztafetowe biegi przełajowe chłopców 6 x 1000 mVII miejsce w Sosnowcu
Narciarstwo Alpejskie - w ramach Pucharu Prezydenta Miasta Sosnowca.. miejsce w Sosnowcu




powrót