- strona główna
- kontakt
- o szkole
 * wizja absolwenta
    SP 46

 * świetlica
 * biblioteka
   zobacz nowości
 * pedagog
 * logopeda
 * higienistka
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- statut
- system oceniania
- regulamin ocen
   za postawy

- sprawdzian
- warunki
    ubezpieczenia

- galeria
- zapisy do klasy pierwszej
- harmonogram imprez
- plan lekcji
- kalendarz roku
   zebrania,
   konsultacje

- programy nauczania
- podręczniki
- konspekty
- koła przedmiotowe
- Klub Europejski
- samorząd
   uczniowski
- klasa sportowa
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczki
- szkolna gazeta   "Kleks"


  WAŻNE LINKI

MEN


CKE


OKE Jaworzno


Portal
edukacyjny


Sosnowiecki klub karate



Jesteśmy szkołą z klasą


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012


Konkursy przyrodnicze
Konkursy matematyczne
Konkursy informatyczne
Konkursy polonistyczne
Konkursy historyczne
Konkursy plastyczne
Konkursy sportowe



KONKURSY PRZYRODNICZE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Międzynarodowy Konkurs "PRZEZ OCEAN CZASU"
zorganizowany przez Państwowy Instytut Geologiczny
wyróżnienie w etapie regionalnym Wiktoria Kaleta, kl. IV a
Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy "Geograficzne podróże"III miejsceSebastian Dudała, kl.VI b
Piotr Gaweł kl. VI a
Miejski Konkurs Ekologiczny
"Zieloną ścieżką".
II miejsceP. Stachurska, J. Roch, W. Włódyka, K. Sojka, J. Rudzki i K. Popek , kl. V b
Miejski konkurs
"MIESZKAM W SOSNOWCU"
zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Geograficzne
II miejsce
III miejsce
Karolina Czerniak, kl. IV a
Patryk Suwalski, kl. IV b


powrót


KONKURSY MATEMATYCZNE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2012"wyróżnieniaJulia Roch, kl.V b,
Sebastian Dudała, kl. VI b
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "ALFIK 2010"wyróżnienia
Julia Roch, kl. V b
Sebastian Dudała, kl.VI b
Michał Gałuszewski, kl.III b
Miejski Konkurs "Potyczki Matematyczne".
zorganizowany przez
SP Nr 6 w Sosnowcu
I miejsceJulia Roch kl.V b,
Szymon Miś kl.V b,
Aleksandra Skomiał kl.V a
Międzyszkolny Konkurs Matematyczno - Techniczny "Droga, prędkość i czas na rowerze"
zorganizowany przez
SP Nr 40 w Sosnowcu
I miejsceSebastian Dudała, kl. VI b
Miejski Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy "Błękitne Zadania"I miejsceSebastian Dudała, kl. VI b
Międzyszkolny konkurs "Drużynowy łamacz głowy"
zorganizowany przez SP Nr 16 w Sosnowcu.
III miejsce w I etapieJ.Szopiński kl.VI a,
P.Gaweł kl.VI a.

powrót




KONKURSY INFORMATYCZNE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Międzyszkolny Konkurs Informatyczny
"Mistrz Klawiatury 2012"
I miejsceJulia Roch, kl. V b


powrót


KONKURSY Z JĘZYKA POLSKIEGO I JĘZYKÓW OBCYCH

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
XVIII Festiwal Małych Form Teatralnych, pantomima "Awantura w muzeum"I miejsce w kategorii GRAM

I miejsce w kategorii NAJLEPSZY AKTOR

I miejsce w kategorii NAJLEPSZA SCENOGRAFIA
uczniowie klasy II b


Jakub Kukulski


uczniowie klasy II b


Miejski Konkurs recytatorski I miejsceJulia Roch, kl.V b
Miejski Konkurs Mitologiczny "W świecie mitów" wyróżnieniePatryk Kulawik kl.V c,
Filip Michałczyk kl.V c
Miejski Konkurs Językowo - InformatycznyIII miejsceJulia Roch, kl.V b
Regionalny Konkurs "You Ask Too Many Questions"VII miejsceJulia Roch, kl.V b


powrót


KONKURSY HISTORYCZNE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Olimpus - sesja wiosenna ogólnopolskiej olimpiady historycznej dla uczniów szkół podstawowych:tytuł laureata sesji wiosennejJulia Roch, kl.V b



powrót


KONKURSY PLASTYCZNE

Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwisko ucznia, klasa
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Strachy, potwory i upiory" I miejsce
wyróżnienie
Sandra Lipowa kl.II a
Mikołaj Gruca kl.II a
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Wielkanocna kartka świąteczna" I miejsceGabriela Golec kl.III b
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Wesoła Pisanka"wyróżnienieAleksandra Hrabia kl.II a
Międzyświetlicowy Konkurs plastyczny "Zdrowie na talerzu"wyróżnienieGabriela Golec kl.III b
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Zostań moją walentynką"wyróżnienieGabriela Golec kl.III b
Palma wielkanocna, organizator Zamek w Będzinie wyróżnienieWiktoria Kaleta kl.IV a
Przysłowia polskie w formie plastycznej organizator Gimnazjum Nr 6 wyróżnienieZuzanna Mosioł


powrót


KONKURSY SPORTOWE

Szkoła Podstawowa nr 46
w roku szkolnym 2011/2012
w klasyfikacji szkół na

"Najbardziej usportowioną szkołę"
w Sosnowcu
zajęła I miejsce
w kategorii chłopców

oraz III miejsce
w kategorii dziewcząt.


Osiągnięcia chłopców

Nazwa konkursuMiejsce
Mini piłka nożnaV miejsce w wojwództwie śląskim
Mini koszykówkaII miejsce w rejonie
Mini piłka nożnaI miejsce w rejonie
Tenis stołowy indywidualnyIV miejsce w rejonie
Sztafetowe biegi przełajowe 6 x 1000 mII miejsce w rejonie
Czwórbój LekkoatletycznyI miejsce w Sosnowcu
Mini piłka nożna chłopcówI miejsce w Sosnowcu
Sztafetowe biegi przełajowe 6 x 1000 mI miejsce w Sosnowcu
Sosnowieckie biegi przełajoweI miejsce w Sosnowcu
Halowe Mistrzostwa Sosnowca w Lekkiej AtletyceII miejsce w Sosnowcu
Mini koszykówkaII miejsce w Sosnowcu
Mini piłka ręcznaII miejsce w Sosnowcu
Tenis stołowy indywidualnyIII miejsce w Sosnowcu
BadmintonIV miejsce w Sosnowcu
Pływanie indywidualneV miejsce w Sosnowcu
Mini siatkówkaV miejsce w Sosnowcu
Osiągnięcia dziewcząt

Nazwa konkursuMiejsce
Tenis stołowyIII miejsce w rejonie
Sztafetowe biegi przełajowe IV miejsce w rejonie
Sosnowieckie biegi przełajoweI miejsce w Sosnowcu
Sztafetowe biegi przełajowe II miejsce w Sosnowcu
Tenis stołowyIII miejsce w Sosnowcu
BadmintonIV miejsce w Sosnowcu
PływanieV miejsce w Sosnowcu
Piłka ręcznaVI miejsce w Sosnowcu
Piłka koszykowaVI miejsce w Sosnowcu
Piłka siatkowaVII miejsce w Sosnowcu
Mini siatkówkaV miejsce w Sosnowcu




powrót