- strona główna
- kontakt
- o szkole
 * wizja absolwenta
    SP 46

 * świetlica
 * biblioteka
   zobacz nowości
 * orlik
 * pedagog
 * higienistka
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- Rada Rodziców
 * warunki
    ubezpieczenia

- statut
- sprawdzian
- galeria
- zapisy do klasy pierwszej
- harmonogram imprez
- plan lekcji
- kalendarz roku
   zebrania,
   konsultacje

- programy nauczania
- podręczniki
- konspekty
- koła przedmiotowe
- Klub Europejski
- samorząd
   uczniowski
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów
- wycieczki
- szkolna gazeta   "Kleks"


  WAŻNE LINKI

MEN


CKE


OKE Jaworzno


Portal
edukacyjny


Dzień bezpiecznego internetu


Sosnowiecki klub karate









OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Dziewczęta:
II miejsce - Miejskie Zawody w Piłce Nożnej,
III miejsce - Miejskie Zawody w Piłce Koszykowej.
Chłopcy:
I miejsce - Mistrzostwa Sosnowca w Koszykówce,
II miejsce - Zawody Rejonowe w Koszykówce,
II miejsce - Bieg Przełajowy o Puchar Prezesa MSZS,
III miejsce - Mistrzostwa Sosnowca w Piłce Ręcznej,
III miejsce - Miejskie Zawody w Łyżwiarstwie Szybkim,
III miejsce - Miejskie Zawody - Sztafetowe Biegi Przełajowe,
III miejsce - Miejskie Zawody - Sztafeta Szwedzka,
Gratulujemy :)



OSIĄGNIĘCIA W PŁYWANIU

Dziewczęta:
II miejsce stylem klasycznym - Natalia Nowak, XVIII Mistrzostwa Sosnowca w pływaniu,
II miejsce stylem dowolnym - Natalia Nowak, XVIII Mistrzostwa Sosnowca w pływaniu,
Chłopcy:
I miejsce - Jakub Wróbel, Memoriał im. E.Zendeckiego,
II miejsce - Jakub Wróbel, XVIII Mistrzostwa Sosnowca w pływaniu,
III miejsce - Mateusz Piątkowski, XVIII Mistrzostwa Sosnowca w pływaniu,
II miejsce - Mateusz Piątkowski, Mikołajkowe Zawody Pływackie,
III miejsce - Jakub Wróbel, Silesia INTERCITY CUP,
II i III miejsce - Aleks Orliński, Silesia INTERCITY CUP,
III i III miejsce - Jakub Szechlecki, Silesia INTERCITY CUP,
III miejsce - Jakub Wróbel, Grand Prix Dąbrowy Górniczej w pływaniu.
Gratulujemy :)



OSIĄGNIĘCIA W JUDO

Dziewczęta:
II miejsce - Nina Laskowska, XII Turniej mikołajkowy w Zawodach Judo,
Chłopcy:
I miejsce - Kacper Janus, Turniej Judo,
II miejsce - Kacper Janus, Międzywojewódzki Turniej Judo Dzieci o "Puchar Wójta Gminy Brenna",
Gratulujemy :)



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2015".

Filip Panas, kl.IVa uzyskał wynik bdb ,
Natasza Cok, kl. Vb uzyskała wyróżnienie.
Gratulujemy :)



Ogólnopolski Konkurs "Alfik matematyczny 2014"

Filip Panas, kl.IVa uzyskał bdb wynik (11 m. w woj.),
Aleksander Stępień, kl.IIIa uzyskał bdb wynik (12 m. w woj.),
Natasza Cok, kl Vb uzyskała wyróżnienie (23 m. w woj.).
Brawo!



Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

Zuzanna Stepień, uczennica klasy I a zajęła XIX miejsce.
Gratulujemy :)



Ogólnopolskie dyktando (nie tylko) dla mistrzów.

Aleksander Stepień, uczeń klasy III a zajął IV miejsce.
Kinga Cieślik, uczennica klasy III c zajęła V miejsce.
Gratulujemy :)



Ogólnopolski Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy.

Kajetan Jaskulski, klasa III a zajął V miejsce.
Aleksander Stepień, klasa III a zajął IX miejsce.
Gratulujemy!!!!!



Regionalny Konkurs Recytatorsko Plastyczny Poezji ks. Twardowskiego.

Magdalena Sroka, klasa III c zajęła I miejsce.
Gratulujemy!!!!!



IV Diecjezjalny Konkurs "Jan Paweł II - Świetymi Bądźcie.

Magdalena Sroka, klasa III c zajęła I miejsce.
Gratulujemy!!!!!



Międzyszkolny Konkurs "Droga, prędkość i czas na rowerze"

Michał Gałuszewski, uczeń klasy VI B zajął I miejsce.
Gratulujemy :)



Miejski Konkurs Przyrodniczy "Wirtualny wiosenny spacerek"

Aleksander Stepień, klasa III a zajął I miejsce.
Filip Panas, uczeń klasy IV a zajął III miejsce.
Gratulujemy!



Miejski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy "Drużynowy Łamacz Głowy"

Gabriela Golec i Jacek Matyja, uczniowie klas szóstych zajęli V miejsce.
Gratulujemy!



Turniej "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym"

Drużyna z klas piatych i szóstych w składzie: Marta Wałaszkiewicz, Natasza Cok, Michał Gałuszewski, Mateusz Wawro zajęła I miejsce w eliminacjach międzyszkolnych i II miejsce w eliminacjach powiatowych.
Gratulujemy!



Regionalny Konkurs Recytatorski: "Być Świętym".

Wiktoria Pastuszka, kl. Va zajęła II miejsce.
Gratulujemy :)



Międzyszkolny Konkurs "Język polski za pan brat".

Natasza Cok i Wiktor Żak, kl. Vb zajęli III miejsce.
Gratulujemy :)



IX Międzyszkolny Plener Malarski "Czary mary".

Paulina Wojciechowska i Weronika Kudela, kl. Vb otrzymały wyróżnienie.
Gratulujemy :)



Miejski Konkurs Plastyczny "Calineczka".

Paulina Wojciechowska i Weronika Kudela, kl. Vb otrzymały wyróżnienie.
Gratulujemy :)



Miejski Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II w Sosnowcu".

Maja Twardy, kl. II a zajęła II miejsce.
Brawo :)



Regionalny Konkurs Recytatorski "Poeci polscy".

Filip Galas, kl. II a zajął III miejsce.
Gratulujemy!!!



XIII Regionalny Konkurs "ŻYJĘ ZDROWO".

Aleksander Stępień, kl. III a zajął I miejsce.
Alicja Wojcik, kl. III b zajęła II miejsce.
Gratulujemy!!!!!!!



Miejski Konkurs "Bajkowa matematyka".

Aleksander Stępień, kl. III a zajął I miejsce.
Brawo!!!



Dnia 20 czerwca w SP nr 23 w Sosnowcu w ramach IV Festynu Rodzinnego odbyło się rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Plastycznego "Jan Paweł w Sosnowcu" organizowanego z okazji Dni Ziemi.

W kategorii klas I - III szkół podstawowych I miejsce zajęła Jagoda Gawlik z klasy II B, a II miejsce zajęła Maja Twardy z klasy II A.

Gratulujemy!!!

>>>więcej


Dnia 17.06.2015 w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bytomiu odbyła się gala finałowa V Regionalnego Konkursu Małych Form Teatralnych "TEATROIDA".

Grupa teatralna "BAMBINO" z klasy II B zaprezentowała spektakl "Zdrowy Czerwony Kapturek" i zajęła II miejsce.

Młodym artystom gratulujemy!!!!!!!!

>>>więcej


W dniu 16 czerwca 2015r. w redakcji "Dziennika Zachodniego" odbyło się podsumowanie konkursu "Mistrz szkolnego reportażu".

Kamila Wulkner z Va zajęła III miejsce.

Gratulujemy!

>>>więcej


19 maja 2015 r w Zespole Szkół Katolickich im. Św. Jana Bosko w Sosnowcu odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wiosna w poezji, malarstwie i fotografii".

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy II A: Filip Galas i Oliwia Cieślik. Filip zajął I miejsce a Oliwia III miejsce.

Gratulujemy!

>>>więcej


Dnia 07.05.2015 w Szkole Podstawowej nr 39 w Sosnowcu odbył się IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS TEATRALNY "BAWMY SIĘ W TEATR".

Grupa teatralna "Bambino" z klasy II B zajęła I miejsce.
Grupa teatralna "Acting Family" z klasy V B zajęła II miejsce.

Gratulujemy naszym aktorom!

>>>więcej


Dnia 27.04.2015 w Teatrze Zagłębia odbyła się Gala Finałowa XXI Festiwalu Małych Form Teatralnych.

Uczennica Aleksandra Pajewska odebrała statuetkę za zajęcie I miejsca w kategorii NAJLEPSZY AKTOR.

>>>więcej


Dnia 22 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 40 w Sosnowcu odbył się II MIEJSKI KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ.

W kategorii soliści Ola Sobuś zajęła III miejsce, a w kategorii grupy wokalne: Marta Czaj, Jagoda Gawlik, Natalia Łukaska i Lena Sobuś zajęły I miejsce.

Naszym uczennicom gratulujemy!!!!!!!!!!!

>>>więcej


W Szkole Podstawowej Nr 29 w Sosnowcu odbył się X Regionalny Turniej Ekologiczny "Bieg po zieloną gałązkę" dla uczniów klas III.

Uczniowie klas III: Aleksander Stępień, Lena Sękala i Alicja Wójcik zajęli I miejsce.

Gratulujemy!

>>>więcej


Dnia 24 marca 2015 rozstrzygnięty został międzyszkolny konkurs poetycki "MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ" zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 19 i Miejską Bibliotekę Publiczną nr 20 w Sosnowcu.

W kategorii klas drugich, uczennica Lena Sobuś zajęła II miejsce,
a Jagoda Gawlik otrzymała wyróżnienie.

Młodym poetkom gratulujemy!!!!!!!!!

>>>więcej


W dniu 17.03.2015 odbyły się finały rejonowe minikoszykówki chłopców. Sosnowiec reprezentowały szkoły SP 46 i SP 6
a Jaworzno SP 1 i SP 7.

Drużyna chłopców zajęła II miejsce.

>>>więcej


Dnia 16 lutego 2015 roku odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Łyżwiarstwo Szybkim.

Drużyna chłopców zajęła III miejsce, drużyna dziewcząt uplasowała się na V miejscu.

Gratulujemy!

>>>więcej


Dnia 22.01. 2015 grupa teatralna "Bambino" z klasy IIB wzięła udział w REGIONALNYM PRZEGLĄDZIE DZIECIĘCYCH ZESPOŁÓW JASEŁKOWYCH w MDK "Szopienice - Giszowiec" w Katowicach.

Grupa teatralna "Bambino" zaprezentowała zwyczaj kolędowania "HERODY" i zdobyła wyróżnienie.

Młodym aktorom gratulujemy!!!!!!!!!

>>>więcej


II LO im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej było współorganizatorem IV Zagłębiowskiego Konkursu na regionalną ozdobę świąteczną i zagłębiowską szopkę bożonarodzeniową.

Uczennice naszej szkoły, Ola Sobuś i Lena Sobuś zajęły w tym konkursie II miejsce.

Gratulujemy sukcesu!!!

>>>więcej


Dnia 08.01.2015 w Szkole Podstawowej nr 9 w Sosnowcu nastąpiło uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom międzyszkolnego konkursu plastycznego "Najpiękniejsza choinka".

Uczeń z klasy II B, Marcel Banach zajął I miejsce.

Gratulujemy sukcesu.

>>>więcej


Dnia 08.01.2015 w Miejskim Domu Kultury "Kazimierz" odbył się konkurs recytatorski "Zima w poezji" dla uczniów klas 0 - 3 szkół podstawowych.

Uczennica z klasy II B, Aleksandra Sobuś zajęła I miejsce.

Oli gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

>>>więcej


Dnia 28.11. 2014r. w Szkole Podstawowej Nr 18 w Sosnowcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom Regionalnego Konkursu Plastycznego "Magiczne drzewo w barwach jesieni".

Oliwia Wilk, uczennica klasy II a, zdobyła II miejsce.

Brawo!!!

>>>więcej


Dnia 09.12.2014 odbył się w Szkole Podstawowej nr 9 w Sosnowcu Regionalny Konkurs Literacki "Misie, misie...".

Marta Czaj zaprezentowała "Wiersz o misiu" i zajęła I miejsce.

Gratulujemy :)

>>>więcej


Uczennice klas: V i VI reprezentowały naszą szkołę w Mistrzostwach Sosnowca w Koszykówce Szkół Podstawowych.

Dziewczęta zajęły III miejsce.

Gratulujemy!

>>>więcej


Dnia 24.11.2014 w Szkole Podstawowej nr 9 w Sosnowcu odbyła się III edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Humor w wierszach M. Konopnickiej, J. Brzechwy, J. Tuwima."

Uczennica klasay II B - Olga Bryniak zajęła II miejsce.

Gratulujemy!

>>>więcej


powrót