* œświetlica

13 czerwca w naszej szkole odbył się V Piknik Rodzinny. Tegoroczna edycja nosiła nazwę Rodzinka.pl.

Wspaniały upalny poranek przywitał uczestników i gości naszego pikniku. Pan dyrektor uroczyście otworzył rodzinną imprezę.

Uczniowie obejrzeli popisy taneczne Szkoły Tańca Towarzyskiego, po których swoje programy artystyczne (śpiew, taniec, recytacje) prezentowali uczniowie klas pierwszych i drugich. Następnym punktem programu był Międzyklasowy Konkurs Mini Playback Show dla klas IV-VI.

Wszyscy pięknie śpiewali i zabawiali publiczność, a jury zdecydowało o następującym przydziale nagród:

I miejsce klasa IVA
II miejsce klasa VA
III miejsce klasa VB

Rodzice przygotowali piękne, bogate i smaczne poczęstunki dla dziecii gości. Między konkurencjami i wieloma atrakcjami dnia odbywała się degustacja licznych przekąsek, deserów i napojów - słodkich, miętowych, jednym słowem orzeźwiających.

Następna część programu to rodzinne czytanie bajek dla dzieci. Utwory literackie czytali rodzice z nauczycielami oraz dzieci. Wybraliśmy teksty pt.: Lokomotywa, Rzepka, O Panu Tralalińskim. Literatura dziecięca czytana przez dorosłych bardzo się podobała.

Kolejnym punktem programu był Rodzinny Jarmark Talentów.

DODATKOWE ATRAKCJE:
1. Pokazy sprawnościowe karate.
2. Muzyka dziecięca i młodzieżowa. Rodzinne śpiewanie i występy.
3. Pokaz musztry.
4. Wizyta Harleyowców .
5. Egzamin na kartę rowerową.
6. Spotkanie ze strażakami.
7. Spotkanie z policjantami.
9. Nauka artystycznego czesania i układania fryzur.

Organizatorzy: Anna Danielewska i Magdalena Piotrowska wraz z wychowawcami, opiekunami klas.