* orlik
 * opieka medyczna
- Rada Rodziców
 * warunki

- uroczystości i wydarzenia szkolne

Dzień bezpiecznego internetu

Nasza przychodnia

Spotkanie z Marcinem Pałaszem

1 czerwca uczniowie klasy IV B uczestniczyli w spotkaniu z Marcinem Pałaszem - autorem książek dla dzieci i młodzieży. Marcin Pałasz spotkał się z uczniami w Miejskiej Bibliotece Publicznej (filia nr 15).

Pan Marcin, jak sam o sobie mawia "z zawodu pisarz i optymista", już od samego początku spotkania wzbudził ogromną sympatię wśród dzieci. Nie tak wyobrażali sobie pana pisarza. Motto jego twórczości to "słowa niosą uśmiech". Młodych czytelników rozbawiły zabawne i śmieszne historyjki, które pisarz zamieścił w swoich książkach. Uczniowie zadawali autorowi szereg pytań, które nie tylko dotyczyły twórczości.

Michał Pałasz za swoją twórczość otrzymał wiele nagród. Jego powieść "Sposób na Elfa" otrzymała wyróżnienie w konkursie literackim IBBY Książka Roku 2012 oraz Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego.

Na zakończenie spotkania uczniowie mieli możliwość otrzymania autografu pisarza z dedykacją.