* œwietlica
   zobacz nowoœci

Święto Edukacji

13 października 2009 roku odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji.
W uroczystości uczestniczyli wszyscy uczniowie z klas I - VI.

Przedstawiciele samorządu uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Do życzeń dołączył dyrektor szkoły pan Andrzej Biernacki, wręczając nagrody za wyróżniającą pracę dydaktyczno-wychowawczą nauczycielom naszej szkoły.

Satyryczną część artystyczną przygotowali uczniowie klas IVb i VIc. Publiczność gorąco przyjęła występy naszych solistek: Gabrysia Ćwiertnia zadedykowała nauczycielom piosenki Marka Grechuty, a Małgosia Styblińska wykonała piękny utwór na flecie.