Święto Edukacji

13 października 2010 roku odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji.
W uroczystości uczestniczyli: o godzinie 9:00 uczniowie z klas I - III i o godz.10:30 uczniowie klas IV - VI SP oraz uczniówie klas I - III LO.

Nowi uczniowie naszej szkoły: klasa IV c (sportowa) szkoły podstawowej oraz klasa pierwsza liceum złożyli ślubowanie na sztandary swoich szkół.

Święto Edukacji 2010 Święto Edukacji 2010 Święto Edukacji 2010

Przedstawiciele samorządu uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Do życzeń dołączył dyrektor szkoły pan Andrzej Biernacki, wręczając nagrody za wyróżniającą pracę dydaktyczno-wychowawczą nauczycielom naszej szkoły.

Święto Edukacji 2010 Święto Edukacji 2010

W brawurowych tańcach zaprezentowali się:
Wiktoria Karlik i Konrad Tułak z klasy IV b oraz Ela Świcarz, Ania Kuchna i Ada Jelonkiewicz z klasy VI a.

Satyryczną część artystyczną przygotowali uczniowie z klasy IVb.

Święto Edukacji 2010 Święto Edukacji 2010

Publiczność gorąco przyjęła kolejne występy naszych tancerzy oraz zespołu wokalnego z klasy VI b.

Święto Edukacji 2010 Święto Edukacji 2010 Święto Edukacji 2010 Święto Edukacji 2010 Święto Edukacji 2010

Następnie zaprezentowali sie uczniowie liceum. Wysłuchaliśmy koncertu w wykonaniu Olgi Sarnowskiej z kl. III a, Magdaleny Flak z kl.II a oraz Justyna Jakubowskiej z kl.I a. Akompaniował Maciej Książek z klasy III b.