* orlik
 * opieka medyczna
- Rada Rodziców
 * warunki

- uroczystości i wydarzenia szkolne

Dzień bezpiecznego internetu

Nasza przychodnia

1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka połączony z uroczystym wręczeniem Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie.

Dzień Dziecka - Dzień Zdrowia - Dzień Sportu rozpoczął się uroczystą akademią, którą swoją obecnością uświetnili goście z Urzędu Miasta - Wydziału Edukacji, Wydziału Zdrowia, Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej i Przychodni Zdrowia oraz Koordynator Śląskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie przy Regionalnym Ośrodku Metodyczno - Edukacyjnym w Katowicach, który na ręce Pani Dyrektor przekazał certyfikat.

W części artystycznej zaprezentowali się uczniowie z klasy IA i uczennica klasy IIID - mistrzyni Polski w akrobatyce sportowej. Jej występ zrobił na wszystkich ogromne wrażenie.

Po akademii wszyscy udali się do stoisk ze zdrową żywnością przygotowanych przez rodziców. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się owoce egzotyczne, koktajle mleczno - owocowe, soki i sałatki owocowe. Po degustacji uczniowie rywalizowali w rozgrywkach sportowych - klasy młodsze na boiskach przyszkolnych, a klasy IV - VI na Orliku. Pogoda dopisała. Wszyscy byli radośni i zadowoleni.