* œwietlica
   zobacz nowoœci

TEATR ZAGŁĘBIA
"TAJEMNICZY OGRÓD"

Dnia 16 października klasy czwarte pojechały do Teatru Zagłębia na spektakl po tytułem "Tajemniczy ogród".

Tajemniczy ogród to wzruszający, pełen humoru spektakl. Główna bohaterka Mary zostaje oddana pod opiekę krewnych w Anglii, gdzie poznaje chłopca Colina. Chłopiec jest chory i zniechęcony do życia. Mary odkrywa zapuszczony ogród, który porządkuje i ożywa dzięki pracy swojej, ograodnika i przyjaciela. Wszechpotężna natura ogrodu zbliża dzieci do siebie i leczy chorą duszę chłopca.

Przedsatawienie bardzo nam się podobało, wspaniała scenografia i muzyka, aktorzy grali pięknie. Było trochę śmiesznie i trochę strasznie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się kto gra główne role i kiedy spektakl można obejrzeć, to zajrzyjcie na stronę: www.teatrzaglebia.pl. Tam też znajdują się zdjęcia ze spektaklu: