* orlik
 * warunki

Dzień bezpiecznego internetu

Akcja "Pola Nadziei"

Rozpoczęliśmy współpracę z Hospicjum św Tomasza w Sosnowcu. Uczniowie wybrali imię dla swojego żonkila i wykonali własnoręcznie tabliczki.
W dniu 25 października uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum zasadzili cebulki żonkili na placu przed naszą szkołą, wokół świerka srebrzystego. Szczególne podziękowania dla czterech wolontariuszy z klasy 3b Gimnazjum, którzy skopali grunt, a zadanie było niełatwe .

Dziękuję też nauczycielom którzy przyczynili się do powodzenia naszej akcji - zakupili ziemię, przynieśli własne narzędzia ogrodnicze.

Mam nadzieję, że po zimie, na wiosnę zakwitnie na naszych szkolnych polach nadziei bardzo dużo żonkili, które sprzedamy Waszym rodzicom na kwietniowych i majowych zebraniach. Zebrane przez nas fundusze przyczynią się do budowy nowego budynku hospicjum w Klimontowie, przy ulicy Hubala Dobrzańskiego.

Opiekun szkolnego wolontariatu:

Agnieszka Bąk